Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szülés 37-38 évesen - nem késő?

Szülés 37-38 évesen - nem késő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 37 éves elmúltam, nagyon szeretnénk a férjemmel babát. Tavaly teherbe estem, de 3 hónaposan missed AB-al lett vége a dolognak... Van köztetek olyan, aki 37 éves kora körül szülte az első gyermekét? Az orvosok szerint ez még nem nagy kor, de félek, hogy a gyakorlat mást mutat.
2014. márc. 25. 18:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavart, hogy edesanyam keson szult engem.

A testvereim a szuleim lehettek volna (16 es 17 evesek voltak amikor en szulettem), 38 eves volt anyu amikor megszult.

A suliba sokan mondtak a mamam es neha (ma mar szegyenlem) en hazudtam hogy a nagymamam.

Kesobb feltem hogy hamar meghal es ezer nem akartam suliba menni hogy vele legyek (nem tudom ez honnan jott anno).

31 voltam mikor anyu meghalt, 69 eves volt es beteg.

Nagyon sajnalom hogy az en gyerekeim picik voltak es nem sok idot tolthettek vele, mig a testverem gyerekeit szinte felnevelte ( mig dolgoztak o vigyazott rajuk oviba suliba vitte oker.)

2014. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok jó tanácsot és a választ. Örülök (de elgondolkodtató is), hogy milyen sokan vagyunk közel a 40-hez, akinek most alakult úgy az életük, párkapcsolatuk, hogy jöhet a bébi. Mindenkinek boldogságot, egészséget kívánok, az illetékeseknek pedig áldott és szerencsés babavárást :) (Én most éppen megint számolom a napokat, hogy lesz-e baba vagy nem...)
2014. ápr. 14. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!