Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » HSG vizsgálat hogyan zajlott,...

HSG vizsgálat hogyan zajlott, meddig voltatok bent, nagyon fájt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Fél 8- ra mentem be a kórházba, felvettek az osztályra, átöltöztem és vártam a soromra!:) majd felmentem a műtőbe. A saját dokim már ott várt. A műtőbe felhelyezték a katétert( ez fájt meg kell hagyni), aztán a sokktól elájultam mert túlspanoltam magam!:) onnan legurítottak a röntgenbe, jött a kontrasztanyag és a fotó! Ezt már meg sem éreztem, ugyanis átjárható volt.:) 2 órát még fetrengtem az osztályon majd hazamehettem kisérővel.
2014. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :) nekem nem mondták,hogy vigyek köntöst+ilyeneket :( akkor csak kéne igaz?
2014. ápr. 14. 11:07
 3/15 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért vigyél!:) mikor lesz neked?
2014. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
szerda reggel
2014. ápr. 14. 11:52
 5/15 A kérdező kommentje:
neked mikor csinálták, utána mennyi idő múlva lehetett szeretkezni? lett baba?
2014. ápr. 14. 11:52
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia! En nekem is volt es ugyan ugy tortent minden amit leirt az elso valaszolo.

Nos nekunk nem jott ossze a baba vizsgalat utan :(.

Jah a vizsgalat nekem 2honapja volt. Meg annyi jogy a parommal nem voltunk egyutt legalabb 3 napig mert vereztem vizsgalat miatt.

Mindenkepp vigyel magaddal tisztasagit,kontost es halo ruhat ne pizsit. Szurkolok hogy jo eredmeny legyen es ne felj hamar tl leszel rajta. Jah es kerhetsz erzestelenitot . En kertem 2orat ki voltam utve. SEmmikepp ne indulj egyedul haza mert ha kersz erzestelenitot ebredes utan akar lehet szedules, hanyinger. Nekem ez volt de rem nem lesz nalad ilyen. :)

Megy a drukk es ne felj :)

2014. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, a férjem jön velem és haza is hoz :) a babánkra koncentrálok,hogy ez kell hozzá :D
2014. ápr. 14. 13:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Nezz utana a hycosinak nekem azt csinaltak sokkal kimeletesebb eljaras.Azt meg sem erzed.
2014. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Szorítok majd, hogy ripsz-ropsz túl legyél rajta! Nekem februàrban volt, szerdai nap és csütörtökön màr együtt voltunk. Jah, tisztasági betétet is tegyél be , én picit barnáztam akkor!
2014. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok! vasárnap-hétfő valószínű peteérésem lesz, ezért bízom benne,hogy hétvégén már együtt tudunk lenni :)
2014. ápr. 15. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!