Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első lombik beültetésem lesz...

Első lombik beültetésem lesz a napokban. Jelenleg 5 megtermékenyített petesejtecskénk van, holnap derül ki, hogy mennyi osztódik szépen. Érdekel, ki hányat kért vissza elsőre és sikerült is?

Figyelt kérdés
Sokkal nagyobb az esély, hogy a 2-ből 1 megtapad? Vagy gyakoribb, hogy ikrek születnek? Köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 15. 14:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nálunk kisfiú lesz. :)
2014. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok a fiúcskához, én szerdán megyek vérvételre, akkor kiderül, hogy sikerült-e vagy sem.
2014. ápr. 27. 14:35
 13/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végül a rosszulléteim és a dagadásom miatt tegnap vissza kellett menni a dokihoz. Két embriót kértünk vissza anno, úgy fest, hogy sikerült is. Hogy hányan vannak még nem tudni, elég magas a hcg szint....

2014. ápr. 29. 12:33
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia kedves kerdező! Mi újság van Veled?
2014. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm utolsó az érdeklődést, mára már "normál" vagyok. A terhesség hozta ki a túlstimulációt, 2-ből 2 megtapadt. 3 alkalommal kellett a hasüregből leszívni a folyadékot, ez borzasztó volt, rengeteg infúziót kapok azóta is. Épp ma voltam. Legközelebb 1 hét múlva kell menni, akkor már lehet infúzió sem lesz, szépen csökken a víz a hasüregből. Vérhigító szurival szúrom magam, írni kell, hogy mennyit iszok és mennyit pisilek. Enni sajnos délelőtt keveset tudok, déltől már jobb. Még emésztenem kell, hogy bizony 2 baba jön, már van szívhang is. Félek, de persze örülök is.

2014. máj. 13. 13:51
 16/18 anonim ***** válasza:

Nagyon jó egészséget nektek,és kitartást a továbbiakhoz! :-)

A trikres anyuka...

2014. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Nektek is jó egészséget kívánok!
2014. máj. 15. 12:17
 18/18 A kérdező kommentje:

Szia Trikres Anyuka!


Hogy vagy, hogy érzed magad? Hányadik hétben vagy most? Babók jól vannak? Mekkorák most, hány centisek?

Neked volt az elején olyan, hogy nem tudtál menni, és rossz volt leülni és egyáltalán ülni? Nekem van, fáj, szurkál, feszít a méhem, a leüléskor is fáj a végbéltájék és a méhem, ülni nagyon rossz. Most próbálok a jövőhéten beszerezni egy lyukas párnát. Amúgy más bajom nincs, délelőtt továbbra sem tudok enni, hamar elfáradok. Hamarosan lagziba megyünk, félek, hogy hogy fogom bírni, visszük a lányunkat is, remélem ő sem lesz nagyon nyűgös. Írj, ha van kedved, üdv: Beus

2014. máj. 25. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!