Vetélés utáni baba?

Figyelt kérdés
Tavaly 2013 November végén 8 hetesen elvetéltem ,most újra szeretnénk probálkoznni a párommal, kinek milyen tapasztalata van egy vetélés után mikor jöhet újra össze a baba,mit szedtetek? Én nagyon félek hogy ez is elmegy? Most hagytam el a fogamzásgátló szedését is.

2014. máj. 8. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Én tavaly januárban vetéltem el 10 hetesen, utána márciusban megint próbálkoztunk akkor össze is jött a baba de megint vérezni kezdtem 8 hetesen, kaptam duphastront és most itt csicsikál az 5 hónapos szépségem.
2014. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Műtét után 3 héttel fogant. Most 1 éves és a szobájában alszik épp.:)

Igaz, szedtem Utrogestant...

2014. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Mi a vetélés utáni 3. hónapban kezdtünk újra próbálkozni, rá egy hónapra jött össze. Én is véreztem picit a második terhességnél 1x, tiszta ideg voltam, hogy mi lesz. Kaptam utrogestant 1-2 hétig, meg eljöttem táppénzre, és minden rendben volt végig aztán.

Mondogatni kell, hogy kapaszkodjon erősen. :)

2014. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én tavaly márciusba vetéltem el 8 hetesen. Ezután mi megvártuk a "kötelező" 3 hónapot,és a következő hónapban már terhes is lettem. Semmi probléma nem volt, semmit nem kellett szednem,Még magzatvédő vitamint sem. Egészséges babám épp alszik :)

Egy jó tanács. Ne arra gondolj, mi volt. A következő babával semmi baj nem történhet, csak ez járjon a fejedbe. Nekem bejött. Mi hamarabbi babásodást kívánok neked.

2014. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia èn t1 ève vetèltem el 18 hetesen! Kaparàssal vègzödött mert a mèhlepèny nem jött ki egyben miutàn megszültem a fiunkat... Azt mondtàk a dokik vàrnunk kell 6 hònapot, de csak 3-at vàrtunk ès egyböl teherbe estem. Kedden lesz 2 hetes a kisfiunk! Minden terhessèg màs ès ha te ùgy èrzed kèszen àllsz nyugodtan pròbàlkozzatok. A tested ùgyis fogja tudni mit csinàljon.
2014. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is kivártuk a 3 hónapot, rá 4 hónapra sikerült a baba, teljesen problémamentes terhességem volt, nem szedtem semmit csak a Femibiont, 41. hét után született a lányom, komplikációmentes sima szülésem volt. Ne aggódj, a következővel nagy eséllyel nem lesz gond!
2014. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tavalyelőtt, június 6.-án volt egy vetélésem 9 hetesen. Július 1.-én meg volt a mensim és utána már nem jött meg, terhes lettem megint. Teljesen problémamentes terhességem és szülésem volt, semmit nem szedtem, még terhesvitamint sem csak a kötelező folsavat meg a magne b6-ot, vasat közben. Áprilisban volt a kislányom 1 éves és most 31 hetes terhes vagyok a 3. babánkkal akit júliusra várunk. Ez is problémamentes terhességem eddig, remélem így is marad. Ne félj, minden terhesség más, nem szabad ilyenekre gondolni, mindig csak pozitívan kell a dolgokhoz hozzáállni. Nem lesz semmi gond.
2014. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem 2 hete vették el a kislányomat, a 24. terhességi héten megállt a szíve.

Nagyon nehezen jött össze a baba, 6 év után. Spontán munka volt, már teljesen lemondtam, hogy nekem gyerekem lesz.

Alig várom, hogy lehessen újra próbálkozni, mert nagyon szeretnék egy rugdosó kis tornászt megint a pocimba.

2014. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó válaszoló! Nagyon-nagyon sajnálom, ami történt Veletek. Kívánok mielőbb egy egészséges babát!
2014. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Köszönöm szépen a jókívánságot! Igazán figyelmes vagy.

Minden jót! :)

2014. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!