Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hány embriót kérjek vissza?...

Hány embriót kérjek vissza? Egy babát és egy embriót szeretnénk alapból. Tudom, hogy ezt nem tudja nekem más megmondani és nekünk kell eldönteni, de nagyon nehéz kérdés.

Figyelt kérdés
Egy gyereket szeretnénk (most). A férjem számai nem voltak túl jók. Kiskatonàk kevesen vannak és keveset mozognak. Most a lombiknàl el kell dönteni, hogy mennyi kisbabszem jöjjön vissza. Mi eredetileg egyet szerettünk volna. A mai világban ez milyen ötlet? Azt tudom, hogy régebben többet ma már egyre kevesebbet ültetnek be. Kinél volt sikeres az egyes szám? Köszönöm!

2014. szept. 6. 07:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn lesz leszívás reméljük jól alakulnak dolgaink 2szeretnénk vissza kapni.Sok sikert kívánok mindenkinek!
2014. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat! Végül eldőlt a dolog, csak egyetlen egy embrike került visszaültetésre, mert nem volt több használható! :( Az egy, vagy kettő között variáltam, többre nem vállalkoztam volna, amúgy max 3-t ültetnek be! Azt hiszem, aki lombikozott az tudja, hogy min megy keresztül ilyenkor az ember, mindenkinek sok sikert, aki ebben a cipőben jár...


(a %-okat én sem értem a válaszok alatt, mert pl. van egy olyan, amit hasznosnak értékeltem és mégis 0% van mellette...)

2014. szept. 12. 18:23
 13/24 anonim ***** válasza:

Akkor egy baba jon :)

Sok sikert:

2014. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Hány sejtes? Hány napos az embrike?

Drukkolok!!! :)

2014. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
3 napos 8 sejtes volt, amikor visszakaptam.
2014. szept. 14. 09:04
 16/24 anonim ***** válasza:

Szurkolunk :) mi most kezdjük majd amikor megjon. Így még nem vártuk a mensit sosem :)

Egy babát fogunk visszakapni :) waa izgulunk :)

2014. szept. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Szia! Neked sok sikert kívánok! Nekem sajna nem sikerült az első nekifutàsra! Menni kell tovább!
2014. szept. 27. 18:44
 18/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Drukkolok hogy a következő eredményes legyen!
2014. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Csak pozitivan! Lehet tudni mi a probléma nálatok és hogy szerinted miért nem sikerült?
2014. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Szia Restyak n. felhasználó! :) Köszi, majd talán a következő... Bocsi, csak most láttam a kérdést. Engem kicsit túlstimuláltak, túl sok volt a petesejt (21) és nem tudom, hogy mennyire voltak így jó minőségűek az embriók, mert ugye a spermiumok sincsenek túl jó állapotban... Nem igazán lehet tudni az okot, az intézetben sem mondtak túl sokmindent...
2014. nov. 13. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!