Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hány embriót kérjek vissza?...

Hány embriót kérjek vissza? Egy babát és egy embriót szeretnénk alapból. Tudom, hogy ezt nem tudja nekem más megmondani és nekünk kell eldönteni, de nagyon nehéz kérdés.

Figyelt kérdés
Egy gyereket szeretnénk (most). A férjem számai nem voltak túl jók. Kiskatonàk kevesen vannak és keveset mozognak. Most a lombiknàl el kell dönteni, hogy mennyi kisbabszem jöjjön vissza. Mi eredetileg egyet szerettünk volna. A mai világban ez milyen ötlet? Azt tudom, hogy régebben többet ma már egyre kevesebbet ültetnek be. Kinél volt sikeres az egyes szám? Köszönöm!

2014. szept. 6. 07:46
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Restyak. Nálatok mi újság van?
2014. dec. 22. 07:22
 22/24 anonim ***** válasza:

Szia.


Bocsi hogy most valaszolok.

Nalunk az elso lombik alulstimulalas miatt nem lombik lett hanem inszeminacio.

Aki persze nem sikerult.

Forgacsba jartunk de intezetet valtottunk es a Kaaliba mentunk at Dr.Szmatona Gaborhoz. Ajanlani tudom.

350.000 helyett 150.000 megvan a lombik (nem varjuk ki az OEP idopontot.


Nalad mi ujsag?

2014. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szia! Hát én most csinálom a másodikat! :-) Még mindig ugyanott a kaaliban. Meglatjuk....
2015. jan. 21. 22:08
 24/24 anonim ***** válasza:

Helló!


Kivel mi újság?

Nálunk pénteken volt a transzfer, egy embriót kértünk vissza :)


14 petesejtet szivtak le és 12 termékenyült meg :)

nagy volt az öröm, most hétvégén pihenés és utána minden mehet a maga útján, remélem megmarad a kis pöttyünk :)

Amit szed a feleségem : Metyped, és hüvelykúp utrogestan napi 6-ot kell felrakni és beülti után kapott hcg injekciót is. 23 éves remélem összejön igy elsőre a baba. Plusz C vitamint is szed és D3 vitamint plusz terhesvitamint folsavval :)


Van valakinek még tippje mit csináljunk hogy megmaradjon? :D

2015. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!