Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megnéznétek a hormonvizsgálat...

Megnéznétek a hormonvizsgálat eredményemet? Ha tényleg jó miért nem jön a baba?

Figyelt kérdés

5. napi vérvétel alapján:

TSH: 1,13

Prolaktin: 133

Tesztoszteron: 0,63

SHBG: 84,2

FSH: 7,1

LH: 9,0

Ösztradiol: 248


22.-ik napi vérvétel (6. DPO)

Progeszteron: 88,0


Több mint egy éve próbálkozunk, mégsem lettem kismama. Ma vagyok a 7. DPO-n, tehát ennek a ciklusnak még nincs vége. Az orvos szerint minden tökéletes, vajon egy endokrinológus is ezt mondaná. Nem vagyok járatos ebben a témában. Tudnátok segíteni?

Köszönöm előre is!


2014. szept. 12. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a férjednél is minden tökéletes.

Átjárhatósági is megvolt?

2014. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most kezdtük a kivizsgálásokat. A páromnak is mennie kell andrológiára, mert ugyan évekkel ezelőtt jó volt az eredménye, de ugye idő közben változhatott. Kaptam 3 havi clostit, ha ez idő alatt sem sikerül, és a párom eredményei jók, akkor átjárhatósági vizsgálat lesz a következő lépés.
2014. szept. 12. 12:19
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, ez a dolgok menete. De ahogy írtad, ennek a ciklusnak még nincs vége. ;-)
2014. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen szépek voltak a hormonjaim az első próbálkozós év után, aztán pont ez történt mint nálad, 3 havi closti, ami nem segített, majd átjárhatósági, ami jó lett, közben spermavizsgálat, szintén tökéletes. A clostinak köszönhetően teljesen összeborult a hormonháztartásom és többet ártottunk mint használtunk. Több mint másfél év után jutottam el egy sima terheléses cukorra és inzulinra, ahol meg is találtuk a meddőségért a felelőst, de addigra már nem csak azt kellett helyre tenni, hanem minden mást is. 3 hónappal a helyes kezelés kezdése után teljesen spontán sikerült a baba! Szerintem hamarabb menj terhelésre és keress fel a leleteiddel egy endokrinologust, mielőtt elkezded a clostit, mert tényleg sokat árthat. Márpedig a Te progid nagyon szép, tuti van peteérésed, nem az a gond, nem értem miért akarnak teletömni clostival.
2014. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor a closti előtt megcsináltatom az ir vizsgálatot magán úton. Az gyorsan meg van, utána néztem már. Addig halasztok egy hónapot, már mit sem számít.
2014. szept. 12. 13:23
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én sem értem. Nem volt jobb ötletük? Túlsúlyod van?
2014. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább zárd ki az Ir-t mint hogy csak jól megkavarod magad. Én abszolút vékony vagyok, túlságosan is, Ir, pco-val
2014. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem menny endóra, mert a Tsh-d szerintem alacsony. Az én dokim azt mondta, hogy 2-nek kell minimum lennie a teherbeeséshez :)
2014. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, sajnos téged eléggé félretájékoztattak! Én 2,4-re már gyógyszert kaptam, így beállt 0,6-ra ami tökéletes. Az 1,13 is nagyon jó
2014. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nincs gond a súlyommal. Annyit vettem észre, hogy kb 1,5-2 évvel ezelőtt kezdett az arcom pattanásosodni, hiába kenegettem ezzel-azzal semmi. Most viszont 2-3 hónapja egyszer csak szépen letisztult. Lehet korábban volt baj a hormonjaimmal amik magtól helyreálltak most?

Az ir-t megcsináltatom. Bármikor lehet?

2014. szept. 12. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!