Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikeres lombikkal várandósság...

Sikeres lombikkal várandósság előtt-közben vérnyomás csökkentővel (dopegyt?

Figyelt kérdés
Írjatok aki ezt a gyógyszert szedi.mennyi volt a vérnyomásotok amikor a várandósságotok előtt-alatt írta az orvos?
2014. szept. 17. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezt szedem, bár már a terhesség tervezése idején is ezt kaptam.

Most vagyok 17 hetes és 1 napos.

A vérnyomásom olyan 115-135/70, pulzus: 65 körül.

A várandósság előtt is ennyi volt.

2014. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Boldog babavárást!Megkérdezhetem lombikkal sikerült a baba?

ezek jó értékek akkor miért kell szedned?végig kell míg megszületik a baba?

sajnos nekem nagyon magas

2014. szept. 17. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm!:-)

Gyógyszerrel ilyenek az értékeim, anélkül 150-160 körül lenne.:-) Végig szednem kell,igen. Viszont én már vagy 6 éve szedek rá bogyót sajna.

Hát, ez úgy volt, hogy elméletileg csak IVF-el lehetett volna babám. Épp az elsőre, intéztük a vizsgálatokat, amikor pozi lett a tesztem.:-) Ennek ellenére remélem nem baj, hogy írtam.:-)

2014. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked mennyi egyébként?

Tegnap elírtam a terhességi kort.:-) 17+4 ma...nem tudom,hogy sikerült:-)

2014. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elfelejtettem nekem a punkciókor tuti közre játszott nem elég az izgalom,aggódás még ráadásul a nőcike úgy vette ki a karomból a cuccost vérfürdőt rendezett nem néztem oda de még jó,a mellettem ülő lányka látta ő riadt meg erre eszméltem oda pillantottam na akkor már láttam priccol.riadalmában a nőcike magát is megszúrta.áááámiért ne én.párperc elteltével vérnyomás következett 150/105 negyedóra után 160/110 borzalom megvisel-t.aztán másnap reggeltől annyira fájt a petefészkeim,jobb oldalamba +a pisilés is fájdalmas volt.idegesített nem vagyok jól.másnap reggelén ugye 3napig szedni kell a gyull.csökk nem vagyok hányós kijött a gyógyi+kávé az lehetett a gond nem ettem rá semmit a rohanásba puffff.ilyen kis dinga vagyok minden kis szar megvisel reszkettem remegtem miért hányok mi ez nem tudtam mai napig nem tudom melyik gyógyszertől.kérdeztem a doki nem érti miért.ennyi.reggel bekaptam a dopyt egyet.ma napközben néztem 2-3szor 140/90 valószínű inkább megkeresem házidokit megbeszélem vele a dolgokat nehogy vmit ártson a vérnyomás.te szeded reggel este 1*1?nem hagyod ki írtad nem hagyhatod abba.Boldog babvárást!
2014. szept. 18. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
lombikos voltam. Idén májusban szültem. A 34. héttől hirtelen 180/95 lett a vérnyomásom, erre kaptam dopegytet naponta 3x1-et és így végig 140/90 volt a vérnyomásom egészen szülés után még 2 hónapig, aztán rendbe jött :)
2014. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!