Pajzsmirigy tsh?

Figyelt kérdés

Tsh értékem 3.19 azt mondta a doki hogy jó

De azt olvastam több forumon is hogy 1-2 között a normál érték a babahoz

barátcserjét szedek 2.ik hónapja

Ez segithet?

Köszi


2014. okt. 10. 19:25
1 2 3
 11/22 Manka68 ***** válasza:
Nekem nem jött össze 3,9-el, hajhullás, hízás, fáradtság megvolt. Kaptam l-thyroxint, két hónappal később 1,7TSH és pozitív teszt. :-)
2014. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
hizas nekem is meg van 2 honap alatt 6kilo :-/
2014. okt. 11. 12:46
 13/22 anonim ***** válasza:
34%
4.4 es tsh val estem teherbe, a masodik babanal 4.2 pont a határ. Mindkét baba egyszséges smmi gond nem volt. Nos utána én is elkezdtem foglalkozni azzal. Gyedn mi van ha ez túl magas stb és elmentem endohoz aki amúgy mindenkinek ugyanazt írja ez ma y ilyen trend hogy 3 tól felfele adnak ha már elmész. Na úgy megbántam! Minden bajom lett folyton rosszul lettem összezavartak az eges hormonháztartást , elkerültem egy idsebb orvoshoz aki leallitotta a gyogyszert a panaszaim megszüntek egy heten belül visszafogytam! Szőrösódés megszünt stb. De 1 évet vettek ki az életemből. Doki megmondta ez egy hülyeség hogy 4 es értékre adnak az normális!!! Teljesen normális csak ez most egy trend ezeket nyomatják nekik a győgyszercégesek a konferenciákon és hogy sok tókretett eset került már hozzá. Így fogalmazott ez olyan mint volt mikor váltig állították gogy olajjal kell főzni volt mikor azt hovy zsírral az az egészséges. A 4 es érték is teljesen jó és most van úton a 3.:-) ill 3.-4. Ikerterhesség. Tsh 4.1:-)
2014. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszaitokat nem ertem akkor miert nem jon ossze eddig :-/

Egy hete mult el a menzeszem es ovu tesztet csinaltam es kiderult h nem a "14nap"-van peteeresem hanem menzi utan 2ik nap az az 7-ik napja a ciklusnak hogorbe is igazolja es ez a masodik olyan honapom hogy igy van (eddig nem mindig volt pe-m) nodoki azt javasolta hogy a baratcserje segit es valoszinu ezert is van mar peteeresem remelem ossze hoztuk most :)

2014. okt. 11. 15:46
 15/22 anonim ***** válasza:
ja hát kérdés hogy a nagy gyógyszergyártó összeesküvésben akar hinni valaki, vagy gyermeket szeretne inkább...
2014. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Sok jot olvastam a baratcserjerol :) a kozti verzesemet "elmulasztotta" 25-30naposak voltak a ciklusaim es 28 napos lett pontosan ahogy elkezdtem szedni nincs benne hormon ez gyogynoveny mint a cicka vagy a palastfu en hiszek benne hogy ez hozott"rendbe" menzileg

Lehet kerek haziorvostol meg egy vervizsgalatot es szaladok vele a nodokihoz mert o sajnos nem kuldott el azt mondta" helyre jon minden magatol csak ido kerdese"

2014. okt. 11. 18:47
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát nekem doki mondta ezt hogy a gyógyszercégek nyomatják ezt az új trendet..nem magamtol találtam ki és lassan 4 gyerekem lesz már, így nem értem a vákaszod
2014. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mit nem ertettel? :)
2014. okt. 11. 22:11
 19/22 anonim ***** válasza:
15 nek írtam
2014. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Manka68 ***** válasza:

A gyógyszercégek valóban el akarják adni a termékeiket minden áron.

De itt most egy 150Ft-os gyógyszerről beszélünk, ami 3 hónapra elég. :-)

És lehet hogy valakinek a magasabb tsh érték jó, de akinek tünetei is vannak, annak biztosan gond van a pajzsmirigyével. És annak kell ez a "drága" gyógyszer. :-)

2014. okt. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!