Pajzsmirigy tsh?

Figyelt kérdés

Tsh értékem 3.19 azt mondta a doki hogy jó

De azt olvastam több forumon is hogy 1-2 között a normál érték a babahoz

barátcserjét szedek 2.ik hónapja

Ez segithet?

Köszi


2014. okt. 10. 19:25
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Irtam hogy en mennyit hiztam 2 ho alatt de viszont ugy mond meg "allt" ez a hizas...pms tuneteim sincsenek ( baratcserje hatasa miatt) nem faj a mellem se mas egyeb tunetem nincs elotte viszont maximum 1 hetig nem volt ilyen tunetem es addig a meg meg nem jott szenvedtem sokat

Ezert is irtam hogy kerek meg egy labort hogy kideruljon hogy lentebb ment a tsh es azert allt meg a hizasom mert mar parom is meg jegyezte hogy " kisebb a pocid"

egyszoval ezert nem irt nekem a doki gyogyszert mert mondta hogy van mikor nem kell beavatkozni helyre jon magatol...

2014. okt. 12. 08:56
 22/22 Manka68 ***** válasza:

A barátcserje nincs hatással a pajzsmirigy hormonokra. A nemi hormonokra annál inkább. :


"Számos különböző alkotóelemet tartalmaz, többek között flavonoidokat, iridoid glükozidokat és terpenoidokat. Hormonokat nem tartalmaz, jótékony hatásának lényege azonban éppen az agyalapi mirigy serkentése – különösen az LH-hormonnak nevezett lutein termelésére. Ez közvetett módon növeli a szervezet progeszteron-termelését, ez az anyag pedig a menstruációs ciklus szabályozását segíti. A prolaktin-termelés szabályozását is javítja. Az enyhén megemelkedett prolaktin-szint csökkentése nemcsak a meddő nőknél lehet hasznos, de azoknál is, akik melle a PMS (premenstruális szindróma) részeként nyomásérzékeny."

2014. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!