Nagyon ciki meddőségiben színt vallani ha volt 2 abortuszotok 10 éve? Elég visszás tudom de elhenyagolható vagy el kell mondani?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 15:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nem te vagy az egyetlen, nem fognak meglepődni, meg ledöbbenni.


Az meg hülyeség, hogy isten nem ver bottal azért van. Anyám velem elsőre teherbe esett gond nélkül, se előttem se utánam abortusza sose volt, és mégsem esett teherbe/nem maradt meg neki a baba soha többet. 24 éves voltam mikor feladták. Akkor őt miért verte az isten?

2014. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az most lényegtelen,h miert volt abortuszod senkit se érdekel..hidd el ott se fog senki rossz szemmel nézni rad mert lesz.jak!!viszont ahogy írtam is el kell mondani és ha gyereket akarsz ne rinyáljál ezen,h ciki!!!terhessègnel és meddősèg gyanújánal is kötelező elmondani..nincs ebben semmi..ha elmondod es azzal áll összefüggésbe hamar talanak rà megoldast!!!
2014. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Missed ab is lehetett...nem kérdeznek rá ugysem a részletekre. .
2014. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, mindenhol megkérdezték, nem csak a baba dolgok miatt, hanem más betegségeknél is, ahol bármi jelentősége lehetett. Megkérdezték a szülés előtt is és el is mondtam mindig. Soha senki nem nézett szemrehányóan vissza emiatt.
2014. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
10 éve volt és 12 nem nem jutott eszembe kiskoru votam
2014. okt. 18. 22:16
 16/21 anonim ***** válasza:
24%
Ezért nem kell gyerekként szexelni. Pasizni nagy voltál a felelősséget vállalni meg nem? Két kis angyalkát elküldtetek miért várjátok hogy egy harmadik is oda menjen? És tényleg Isten nem ver bottal. Nem betegség miatti abortuszosoknak nem is engedném s meddőségi kezelést. Mi fizetjük az adónkból a te hülyeséged árát. Fizessük inkább azoknak akik megérdemlik.
2014. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Hát utolsó, én sem fizetném az adómból a te egészségtelen táplálkozásod miatti kezeléseket, de egyelőre nincs más választásom. Remek arc vagy, tényleg.
2014. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
18%
Köszönöm az aggódásod de egyáltalán nem élek egészségtelenül :-) És hidd el van annyi pénzem ha velem valami baj van akkor nem állami ellátást veszek igénybe.
2014. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%
Elhiszem.
2014. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%

"Nem betegség miatti abortuszosoknak nem is engedném s meddőségi kezelést. Mi fizetjük az adónkból a te hülyeséged árát. Fizessük inkább azoknak akik megérdemlik."


1. Lehet adózik 4x annyit csak egymagában mint te. Meg még a férje is ugye.


2. Hol írta, hogy állami ellátást vesz igénybe?


3. Ha tudnák, hogy az ember miért meddő, akkor nem biztos, hogy az lenne, de többnyire nem tudják, hogy miért nem sikerül, csak próbálkoznak, hátha egy idő után összejön. Ezért van olyan, aki több millió forintot költ a próbálkozásra, nem sikerül, beletörődnek, az orvosok széttárják a kezüket, hogy teljesen lehetetlen, hogy neki valaha gyereke legyen, aztán egy év múlva meg spontán teherbe esik.


4. Én szívesen fizetem valaki meddőségi kezelését, még mindig jobb mint segélyezni azokat, akiknek meg sorban potyognak gond nélkül.


Amúgy ezek "az én adómból" stílusú válaszolók általában tipikusan azok, akiknek (még) nincs is adója.

2014. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!