Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segitség! 9-1o M/ml spermaszám...

Segitség! 9-1o M/ml spermaszám mellett a nőt is stimulálják lombik alatt? Ez az érték mit jelent? Nagyon rossz?

Figyelt kérdés

most jöttem a párom leletével a meddőségi központból, és szembesültem az eredménnyel, miért nem sikerül a terhesség 8 hónapja. Ez az érték alacsony, 9-1o M/ml van a papiron, és a morfológia, ami 2. Ez igy mit jelent? Az asszisztens azt mondta, ezzel az eredménnyel ne menjünk inszemre, spontán sincs sok esélye a megtermékenyitésnek, csak lombik jöhet szóba. azt szeretném még kérdezni, hogy ezzel milyen esélyeink vannak, és hogy ilyenkor a nőt is stimulálják? én miken fogok átmenni? és a párom?


lombikosok légyszi segitsetek. nagy sokk ért most. erre nem gondoltam, végig azt hittem velem lehet a baj.



2014. nov. 4. 15:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Olvasgass itt, minden le van írva:


[link]

2014. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

köszkösz, ezt már nézegettem. :)


az érdekelt igazán igy az első sokk után,hogy akkor most mennyi esélyünk van ezzel a helyzettel. de ahogy látom, van esélyünk, és egy darab sperma is elég a megtermékenyitéshez. engem kivizsgáltak, úgy tűnik minden ok az amh-n kivül, de az is elfogadható, lombikhoz jó, szóval stimulálható vagyok, más minden rendben van.


az a kérdés, hogy előtte belevágjunk-e természetes megoldásokba, hátha nő-e a spermaszáma, és javul-e a spermaképe. de én azt gondolom most, hogy bár a lombik kellemetlenebb dolog, mégsem szabad húzni az időt, és bele kell vágni a lombikba.

2014. nov. 5. 10:40
 13/22 anonim ***** válasza:

Egyértelműen.

Ne húzzátok az időt, illetve kérdés, hogy a férjednek írnak-e esetleg gyógyszert, ami miatt várni kell.

2014. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem hétfőn lesz az első inszemem, nekem is rossz az amh értékem és egy petevezetékem van, plusz páromnak sem túl jó a spermaképe, de kicsivel jobb mint párodé. Ha utána olvasol a neten a nyugtatók és egyéb antidepresszánsok nagyon rossz hatással vannak a spermákra. Nekünk is kapásból a lombikot ajánlották, de mivel fél év a várakozási idő, addig a doktor úr javaslatára inszemen megpróbáljuk. A párod minden képen keressen fel egy andrológust valószínű valami vitamin pótlás is kell. Páromnak is sokat javított bár így sem tökéletes, de ha nekem nem lennének problémáim a doki szerint esélyes lenne akár spontán is. Várom már az inszemet, bár ez gyógyszer nélküli lesz, majd a köv hónap lesz pete tuningos, clostyt kell majd szednem, és lesz tüszőrepesztő szuri, utána a ciklus második felébe uprogestánt kapok, progreszteron pótlásnak. (pedig a vérképem jó lett). Mi nem vagyunk elkeseredve, majd ha lombik sem sikerül akkor biztos csalódottak leszünk de az még kb 1 év. Neked mennyit kell várni lombikra?? Kitartás, és türelem!

Timi

2014. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudok. Nov 18an megyunk vissza a leletekkel konzultaciora. De en mar most kesz vagyok es meg el se kezdtuk. Mindig csak sirni tudnek. Azt hiszem most dolgozom fel a dolgot.
2014. nov. 5. 20:35
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha nem titok melyik klinikát választottad?

Timi

2014. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
irtam lejjebb, bmc. ti melyikbe jártok?
2014. nov. 5. 21:54
 18/22 A kérdező kommentje:
kedves Timi, alacsony amhval hogy a p-ba van, hogy 1 évet kell várni még a lombikig? mi tart olyan sokáig??? ezt nem értem. mennyi időt vesz igénybe azok a vizsgálatok elkezdése? én arra számitottam, hogy konzultáció után kb két hónap múlva már jöhet a leszivás, beültetés és slussz passz.
2014. nov. 5. 21:55
 19/22 anonim ***** válasza:

Tapolcára járunk.

júniusra kaptam időpontot, mert olyan hosszú a várólista, de utána ciklusonként mehet a következő. Azért írtam az 1 évet mert addigra lezajlik a 4 OP támogatott lombik ha addig nem jön össze, akkora már tuti kész roncs leszek.

2014. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
ne igy gondold, gondold úgy, hogy az első sikerülni fog!
2014. nov. 5. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!