Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segitség! 9-1o M/ml spermaszám...

Segitség! 9-1o M/ml spermaszám mellett a nőt is stimulálják lombik alatt? Ez az érték mit jelent? Nagyon rossz?

Figyelt kérdés

most jöttem a párom leletével a meddőségi központból, és szembesültem az eredménnyel, miért nem sikerül a terhesség 8 hónapja. Ez az érték alacsony, 9-1o M/ml van a papiron, és a morfológia, ami 2. Ez igy mit jelent? Az asszisztens azt mondta, ezzel az eredménnyel ne menjünk inszemre, spontán sincs sok esélye a megtermékenyitésnek, csak lombik jöhet szóba. azt szeretném még kérdezni, hogy ezzel milyen esélyeink vannak, és hogy ilyenkor a nőt is stimulálják? én miken fogok átmenni? és a párom?


lombikosok légyszi segitsetek. nagy sokk ért most. erre nem gondoltam, végig azt hittem velem lehet a baj.



2014. nov. 4. 15:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, váltsál intézetet, mi a Kaáliba jártunk, csak jókat tudok mondani róla, szuper kedvesek, korrektek.


Pozitív hozzáállás, nagyon sokat számít, mert a lombikba szerintem vastagon belejátszik a lelki oldal is, hiszen a testeden kívül termékenyítik meg egy sejtedet, de azt a testednek be kell fogadnia.

Szóval pozitívan!! Sikerülni fog.

2014. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

ó már most nagyon félek tőle, hogy fog-e sikerülni, és ez igy nem jó kezdet! holott elvileg nem is rajtam múlik hogy mennem kell erre az egészre. ez igy sehogy se jó. nem tudok beszélni a párommal sem, mert begubózott, holott nekem szükségem lenne rá, hogy elmondja hogy akkor most mi van, hogy gondolja meg ilyenek. nem akarom most egreciroztatni, hogy ezt tegyük- azt tegyük, de nagyon nehéz megállni hogy ne pánikoljak rá erre az egészre.


azért nem merek most váltani, mert ha átmegyünk a kaáliba, akkor ott állitólag minden leletet újra kell kezdeni, és az megint egy újabb fél év!!! meglátjuk most hogy a konzultáción hogy fognak hozzánk állni, és azok alapján döntünk. szerintem ezzel a lelettel komolyan fognak venni minket. nem fogják úgy érezni mint előtte, hogy fölöslegesn járok a nyakukra. és most már ez a sértés után amit kaptam, és bebizonyosodott hogy IGAZAM VOLT!!! (még ha nem is abban hogy nekem van-e bajom- mert abban nem volt igazam, de abban igen, hogy jól érzem hogy van valami baj) ki is fogom kérni a magamét, és ki fogok állni magamért, és a doktornak is meg fogom mondani a frankót, és a sarkamra állok, hogy ne gondolják hogy nyúlbéla vagyok.

2014. nov. 6. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!