Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vetélés, menstruáció, ciszta...

Vetélés, menstruáció, ciszta vagy terhesség?

Figyelt kérdés
3 hetet késik a menstruációm, párkapcsolatban élek és szeretnénk gyereket. Tesztet nem csináltam mert szerintem semmit nem ér, orvosnál még nem voltam mert szokott máskor is késni mivel elég sokszor van cisztám. Ma este viszont rózsaszínes-pirosas valami kis pötty jött. Ilyenem még nem volt mert ha megjön akkor nagyon durván és nem így. Tünetek: alhasi fájás, van, hogy szúró, van, hogy olyan mintha valami nyomna. Amikor menstruálok akkor rettenetesen görcsölök de most semmi. Mi lehet ez??? Normális válaszokat szeretnék kapni, köszönöm.
2014. nov. 29. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz. Látatlanba még a webdoki se mondana diagnózist.
2014. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A teszt nem ér semmit, de a gyakorikerdesek az tutira megmondja mi a gond, aha érthető.

Menj el orvoshoz.

2014. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elakarok menni orvoshoz, de tudtommal szombat van, sehogy se tudnék elmenni, csak, hogy valamennyire tudjam, hogy mi lehet ez, hátha valaki tapasztalt már ilyet. A másik meg, hogy a tesztben amúgy sem hiszek, meg nem akarom véletlen se látni, hogy nem vagyok terhes...
2014. nov. 29. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy a teszt nem ér semmit!

Az orvosok első kérdése,ha felmerül a terhesség gyanúja,hogy csinált-e tesztet.

Igaz, van olyan ciszta, ami pozi tesztet csinál, de nagyon ritka. Nem tudom,én nem szeretek tudatlanságba burkolózni. Ha ott a baba, akkor úgy is ott van, ha meg nincs, akkor nincs.

3 hét után pedig,ha nega a teszt, akkor el kell fogadni,hogy nincs baba! A tüneteid sok mindentől lehetnek! Akár babától, de akár a cisztától!

2014. nov. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Márpedig a teszt nem hazudik...

Kimutatja a terhességet akár hiszel benne, akár nem.

Ha teszteltél volna, most jó eséllyel tudnád, hogy mi történik veled. Mert ha negatív lett volna, tudnád, hogy csak késik.

Ha pozitív lett volna, tudnád hogy vetélés fenyeget, és bármelyik doki azonnal adna gyógyszert, hogy esélyt adjon a babának. Így utólag már senki semmi biztosat nem tud neked mondani.

Egyébként pedig, ha cisztásodni szoktál, menj el endokrinológushoz, kideríti mitől van, kapsz rá kezelést, nem lesz több ciszta, rendeződik a ciklusod, és lesz esélyed teherbe esni és ki is hordani a babát.

2014. nov. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!