Cingi75 kérdése:

Ha valaki évekig nem esik teherbe orvosi segítség mellett sem (mind2 egészséges), akkor a jósnő segít?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 14:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Most legalább látja a menyem, hogy nem kor kérdése(öreg vagyok), más is így látja a helyzetüket.Szegények évek óta vándorolnak orvostól-orvosig, lassan a gatyájuk is rámegy.Ami maradt, az most megy a jósnőhöz.Egyébként, jósnő, vajákos, boszorkány,ezoterikus stb..mindegy.Két egészséges ember, és nem lehet gyermeke.Kaáli,Budai centrum,stb...Én is nagyon szeretném,de 21.században élünk.
2014. dec. 2. 06:55
 12/17 anonim ***** válasza:
5 éve nem sikerül.Voltam már jósnőnél,kérdeztem is már jóst,minden évben született egy gyermekem....szerintük.Butaság!!!!Legutóbbi agymenpés az hogy nincs lélekszerződése a férjemnek meg nekem,ami azt jelenti hogy nekünk igy együtt nem lesz gyerek.......ja de ő tud segíteni,sok időbe telik de tud!!Kb. el tudom képzelni hogy mennyiért!Szánalmas,hogy valakik így húzzák le a kétségbe esett embereket,nőket!Természetesen nem fogom igénybe venni a szolgáltatást,de ez volt az utolsó csepp a pohárban részemről.Nem, is értem hogy hogyan is képzeltem hogy ezeket az ostobaságokat elhiggyem.
2014. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%

Én segíthetek. Van három gyerekem. Fiú, lány vegyesen.

Csak meg kell mondanod milyet szeretnél. Plussz aláírnod egy nyilatkozatot, hogy bérapaságra alkalmaztál és nem tartasz igényt gyermek ill. nőtartásra.

2014. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Manka68 ***** válasza:

A sok orvos milyen vizsgálatokat végzett el? Nem maradt ki valami?

Egy ismerősömnek évek után sikerült teherbe esni, miután kivették a manduláját...

2014. dec. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi segítség lombikot jelent pontosan?

Kicsit részletezze már, legyen kedves.

Megvolt minden kivizsgálás? (hormonok, spermiogramm, IR, petevezeték átjárhatósági, méhtükrözés)

Lombik program keretében meddig jutottak? Volt beültetés?

2014. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, a jósnő segít.

Főleg az ostobáknak. Megszabadítani őket a pénzüktől.

2014. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Fogadd el hogy nem lehet gyereked, igy nem arra fidyelsz minden egyutletnel hogy na majd most aztan...

Orulj neki hogy nem kell vedekezned. :)


Es ha majd nem ez jar a fejedben, es megtanulod kihozni a jot belole, na majd akkor no meg az esely.


Josnot felejtsd el.

2014. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!