Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A PCOS-ről kérdezném, ha...

A PCOS-ről kérdezném, ha valakinek is az van, hogy a gyerekvállalási nehézségen kívül milyen problémát okozhat még?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki, hogy nem kell vele foglalkozni és csinálni sem kell semmit. Ez igaz, éljem tovább az életemet és nem fog elrákosodni, vagy nem lesz egyéb probléma belőle később? Nem kellene gyógyszereket szedni? Gyerekem már van, ezért kérdezem a többi dolgot.
2014. dec. 9. 20:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hmmm... a ciszták jönnek mennek, a jelenlétük vangy annak hiánya nem oszt, nem szoroz. A PCOS nem a petefészkek betegsége, nem nőgyógyászati probléma, hanem a felborult hormonegyensúly es a szénhidrátanyagcsere-zavar következménye. Minden PCOS-es egyben intulinrezisztens, de egx inzulinrezisztens személy nem feltétlenül PCOS-es (én sem vagyok az, semmilyen nőgyógyászsti panaszon nincs és teherbe is könnyen estem). Férfiaknál is jelentkezhet az IR termékenységi gondok formájában. A jó TSH meg semmit nem jelent fT4, fT3, anti TPO és reverz T3, koleszerin és vas laborok, inzulin- és cukorterhelés nélkül, ezeket az értekeket együttesen kell nézni.
2014. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!