Clostilbegyt mellé milyen injekciót adnak?

Figyelt kérdés
Januárban kezdtem szedni a Clostilbegytet, napi 1 szemet. Az a hónap nem sikerült, ma kezdtem (5. ciklusnapon) ismét, napi 2-t. A doki azt mondta, jövő hét elején, azaz a várható peteérés előtt 2-3 nappal menjek injekcióra. Szerintetek az mire van? Volt valaki hasonló helyzetben? Sikerült így a baba? Minden tapasztalat érdekel.

2015. febr. 16. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én kaptam a closty után fostamint, az is serkenti a tüszőérést, illetve choragont tüszőrepesztésre.


Azt, hogy sikerült e nem tudom, de nagyon remélem. Ma vagyok a 22. ciklusnapon.

2015. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön. Tudasd mindenképp! A tüszőrepesztőt is szuri formájában kaptad? Ha szabad megkérdeznem, mióta próbálkoztok?
2015. febr. 16. 13:48
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi másfél éve próbálkozunk. Férjem teljesen egészséges, nekem az egyik petevezetékem átjárható, amúgy minden rendben van velünk. Azaz amikor nézték az én prolaktin szintem a normál érték felső határán volt, de szerintem az már rendben van, mert úgy tudom, hogy a stressztől is lehet magasabb, és amikor vizsgálták épp munkahely-váltás közben voltam.


A tüszőrepesztős is injekcióban kaptam, izomba kell adni, amit elvileg csak orvos/egészségügyis adhat be. A fenekembe kaptam, egyáltalán nem fájt. Viszont a fostamin, amit bőr alá kell adni/adatni nekem nagyon kellemetlen volt. Anya védőnő, ő adta be.


Nekem ez a második stimulált hónapom. Az első novemberben volt, akkor csak clostybeggytet és choragont kaptam. Viszont érett tüszőm a bal oldalon volt és a bal oldali petevezetőm a zárt.


Ebben a hónapban nagyon bízom.


Én is nagyon drukkolok nektek.


Ha van kedved írj akár priviben is.

2015. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mindenképp fogok írni. Tudass te is minden változást magadról. Remélem hamarosan jó hírrel szolgálsz.
2015. febr. 16. 15:15
 5/15 Manka68 ***** válasza:
100%
Várható ovu előtt 2-3 nappal jó eséllyel tüszőrepesztőt fogsz kapni. Nekem pocakba, bőr alá kellett. Az elsőt ügyeleten adattam be, az utána következőket már én magamnak. Egyáltalán nem fájt, észre sem vettem volna, ha nem az én kezemben van a fecskendő. :-) 36-48 óra múlva repeszt, akkor feltétlenül kell akciózni. :-)
2015. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én egyszer Choragont kaptam, kétszer Pregnylt. Mindkettő tüszőrepesztő.
2015. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Vilcsianyuja ***** válasza:
Bocs, lemaradt, hogy hová kaptam. A Choragonra nem emlékszem, a Pregnyl-t csípő-deréktájon kaptam a bőr alá. Nem volt fájdalmasabb, mint egy izomba kapott szuri.
2015. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Én a fájdalomtól nem félek, kibírok mindent, csak baba legyen. Neked sikerült teherbeesned azokkal a tüszőrepesztő szurikkal?
2015. febr. 17. 18:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nálam inszeminàció volt (egyik petevezeték lezárt+pco+mióma miatt). Én a clostilbegyt mellé a 11. napig menopur injekciót kaptam másnaponta, tüszőrepesztésre pedig ovitrelle-t, most, az inszem után pedig utrogestant. Mi több, mint 3 éve várjuk a csodát...
2015. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Vilcsianyuja ***** válasza:
Pont azért nem írtam, hogy ne szegjem kedvedet... Nekem pont a tüszőrepesztős hónapokban nem sikerült teherbe esnem. Volt hálistennek 3 másik Closti kúrám, amikor elsinkófáltam a szurit, azok lettek sikeresek. Csak az utolsónál szedtem Utrogestant (és előtte két sikertelen kúrában).
2015. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!