Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A vőlegényemmel babát szeretné...

A vőlegényemmel babát szeretnénk. A nőgyógyászom megállapította, hogy pcos-m van. Kaptam rá Clostilbegyt tablettát. Csinált nekem szép nagy tüszőt. Elkezdtem görcsölni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A tablettát a mensi 3. napjától kellett szednem 2x1et. Január 29én vettem be az első szemet. 11én voltam a nődokinál, cscsinalt hüvelyiuh-t. Látott egy szép 19-20mm-es tüszőt és a méhnyálkahártyám is kb 9-10 mmes. Mára úgy görcsöl/görcsölt a hasam, mintha meg akarna jönni. 24re nem várom a következő piros napjaim. Szerintetek miért görcsölök ennyire, mikor a menstruációm előtt nem szoktam. Nagyon szeretnénk már babócát.

2015. febr. 13. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nőgyógyászod egy sarlatán. PCOS esetén a clostilbegyt cisztákat okozhat.

PCOS esetén 3-as kezelés kell: metformin tartalmú gyógyszer, diéta és sport.

Endokrinológust keress a PCOS-ra, ne nőgyógyászt. Javaslom a Mensmentist

2015. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NE MENJ VISSZA HOZZÁ!

Nem ért a pcos kezeléséhez!!!!!!!


3-as kezelés minél előbb!!!


www.pcos.hu


www.mensmentis.hu


és a facebook-on: PCOS Alapítvány - PCOS/IR hitelesen csoport


Engem is félrekezeltek, sok évem ment pocsékba, te tanulj a hibámból és ne járd végig ugyanazt az utat!!

Már van egy kisfiam, de nem az első tudatlan orvosomnak köszönhetem, hanem azoknak, akik olvassák a friss szakirodalmat.


Motiváló mozi:

https://www.youtube.com/watch?v=n1ZAG5ZhPlc

2015. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eszem a méhpempőt, szénhidrát diétát csinálok, aviva tornázok.. Ez volt az első ilyen clostilbegytes kúra. Jövő hétre is vissza rendelt, hogy megnézze mi lett ezzel az egy szem 19-20mmes tüszőmmel. Nem pest környéki vagyok sajnos, de lehet keresek más nőgyógyászt. Nem rég óta próbálkozunk, mert pont ma 3 hónapja, hogy abba hagytam a gyógyszert.
2015. febr. 13. 18:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálad mit állapított meg a dokid? Mióta próbálkoztatok a babóval?
2015. febr. 13. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell pest környékinek lenned a mensmentis-hez, távkonzultáció is van! De ha nem ők, akkor is endokrinológus, nem nőgyógyász, és különösen ____NEM____ Closty!
2015. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!