Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos-ok! Van olyan szerencsés...

Pcos-ok! Van olyan szerencsés itt, aki pcos, clostilbegyt szedett (én méhpempőt és E-vitamint is szedek) és sikerült neki a baba? Ha igen mennyi idő után?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Pcos-an clostit? ..nem azt szoktak adni... Teljesen más. Akzeles, de lehet én vagyok félreinformalva, mert nekem nincs egyik gondom sem, de 2 baránőm van egyikük pcos,mmasikuk nem de ő kapott clostit

Egyelőre nem jartak sikerrel, de a clostis baratnőméknek az első kettő elsőre összejött, a 3. Baba makacskodik

2015. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A clostylbegit alkalmas az ovuláció indukciójára PCOS-ben is.
2015. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapi szedtem Merckformint, de már előtte is mozogtam, diétáztam. A 2. Merckforminos hónapban Clostyval terhes lettem. A második babánál már Closty se kellett.
2015. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szívből gratulálok. Neked is pcod volt

?

2015. febr. 15. 09:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Màsfél éve szedem a Metformint,inzulin Rez.-er + Pco. Clostyt felevig szedtem Semmit nem segitett. Inszeminaciora megyunk Most szerdan....
2015. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a második Closty kúra után lettem várandós és nekem is PCO-m van. Most kezdem újra szedni, mert tesót szeretnénk. Te is most kezded esetleg? Sok sikert a babához!
2015. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Január 29-től (mensi 3. napjától) szedtem 2x1et 5 napig. Február 10én voltam kontrollon félidőben, akkor látott egy 19-20 mm tüszőt. 9mmes a méhnyálkahártyám, ami azt mondta jó. Méhpempőt szedtem, a Clostilbegyt elötti hónapban(most 28 nap szünet), és E vitamint szedek minden nap. Enyhén szúrkálgat a hasam, és és elég érzékeny a mellbimbóm is. 24-re nem várom... Elvileg!
2015. febr. 15. 16:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol irom!Tobb stimulacion es inszemen vagyok tul es hiaba volt szep eret petem meg sem tortent semmi.Szeptemberben bejelentkeztem az MM-be kaptam metet es novemberben pozitivat teszteltem.Ezzel csak azt akarom mondani hogy pcora nem a stimulacio a legjobb sot legtobb esetben eredmenytelen inkabb a pcot kell kezelni.
2015. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, én is 24-re nem várom :-P De szerintem nekem megjön, mert jövő hótól kezdődik a stimuláció Nagyon drukkolok neked!! Írd meg, hogy mi lesz a végkifejlet! Én is írok neked majd később is, ha bevettem a tabikat és elmentem UH-ra...
2015. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!