Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációs teszt értékelése....

Ovulációs teszt értékelése. Egész hónapban ilyen eredményt produkaltam. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 28. 04:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Hőt nem mérsz? Mert a teszt alapján nincs ovu. Sőt még maga a peteérés is kétséges.
2015. febr. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Januárban mértem, de mivel nem alszom át az éjszakát rendesen, plusz reggel mindig elfelejtettem és kikeltem az ágyból így ebben a hónapban már nem meregettem. Miből látod, hogy a peteeres is kétséges?
2015. febr. 28. 06:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Igaz nem tőlem kérdezted, de had válaszoljak. Gondolom azért írta a válaszoló, mert ha ennél nem erősebb a második csík akkor az nem számít pozitivnak :-(
2015. febr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Időközben már rajottem csak álmos fejjel rosszul értelmeztem a választ 😊 amúgy mennyi értelme van más ovu tesztre váltani (erősebb v alacsonyabb érzékenységure)?
2015. febr. 28. 07:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Valami gond lehet, mert nekem is volt hogy kimaradt ovu, de kkor is erosodott a masodik csik csak nem lett ugyan olyan eros. Szoval sosem lett pozi abbn a honpban, de elkezdett erosodni. Ebben a honapban meg volt pozitiv teszt es a hom is felment. Szoval most volt ovu. Erdemes lenne ravenned magad homerozesre es az egyeb jelek figyelesere, mert sokmindent megtudsz beloluk. Vehetsz erzekenyebb tesztet,de nekem van minden fele erzekenysegu es mikor pozi lett, akkor mindegyikkel az lett. Szoval sztem nem szamit.
2015. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Úgy tudom, hogy a hőmérőzéshez legalább 6 óra alvás szükséges. Sajnos én elég rossz alvó vagyok és többször felkelek . A másik viszont, azt olvastam, hogy digitális hőmérővel 5 percig kell tartani. Én amikor mértem a sipolasig 1-2 tizeddel kevesebb volt mindig mint 5 perc mérés után. Akkor mi a helyes mérés módja? 😱
2015. márc. 1. 01:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Mikor kezdtem a meregetni en is epp a rossz alvos idoszakomban voltam, de en ugy tudom eleg 3 ora massziv alvas. En nem lattam rajta kulonbseget attol, hogy nem aludtam olyan jol vagy most hogy igen. Az alapho most is ugyan az es most is elkulonul a ket szakasz. De pl elozo honapban nem volt ovum es akkor nem is volt masodik szakasz, nem ment fel a hom. Szerintem erdemes lenne merned. Igen 5 percig kell merni es nem a csipogasig. En ugy csinalo, hogy minden napra be van allitva a telefonom ugyan arra az idore (hetvegen is) es 5 percel kesobbre. Aztan ha megmerted meg mindig alhatsz tovabb ha van idod.
2015. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor így is fogok tenni. Azért bízom benne, hogy ez csak átmeneti, korral járó (30 felett vagyok) ovu kimaradás. Ha nem akkor irány a doki *uffff* 😞
2015. márc. 1. 11:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi lett veled azóta?

Én magas LH szintre gyanakszom, ha egész hónapban ilyen halvány csíkos :( az pedig IR, PCO gyanú :(

2015. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a higanyos és az alkoholos hőmérő sokkal jobb, mint a digitális, nyelv alatt mérj és elég a 3 óra alvás is :) tapasztalat :)
2015. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!