Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit gondoltok? Repesztô szuri...

Mit gondoltok? Repesztô szuri után 8 nappal, inszemináció után 6 nappal vagyok. Teszt negatív. Van még valami remény? Annyira nem hiszek benne.

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem mutatja ki a teszt. Nekem inszemináció után 12 nappal negatív volt a tesztem, amikor terhes lettem.
2015. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szívből gRatulálok neked :-)

6-ÁN kell menni vérvételre, NAGYON próbálok bízni benne.

Lehet jobb lenne nem olvasnom fórumokat. És feleslegesen tesztelgetni.

2015. febr. 25. 17:05
 3/9 Vilcsianyuja ***** válasza:

Ohh, anno első terhességemnél (nem inszem volt, de clostis hónap) én is annyit értettem hozzá, hogy teszteltem egy héttel nem várt előtt. Csak hogy merjem-e alkalmazni a korábban felírt hüvelytablettát, mert folyásom volt. Hát persze, hogy negatív lett. Aztán két hét múlva, mikor már majdnem egy hete késett, rájöttem, hogy kellene csinálni még egy tesztet. Na, az már full pozitív lett azonnal. Szóval van még remény.

Azóta én is kicsit tájékozottabb lettem (sajnos nehezen jöttek össze a tesók). Inszem után 6 nappal még épp hogy most kezd beágyazódni az embriókezdemény a méhnyálkahártyába. Nem juthat még az anyai szervezetbe semennyi hcg. Ha nagyon türelmetlen vagy, akkor is legkorábban egy hét múlva tesztelj. Sok sikert!

2015. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Megkérdezhetem,hogy hol csinàltàk az inszemet?Milyen volt?Hogy viselted?

Én 4-én megyek 10.napi uh-ra,most kezdtem a closti 3-7 nap 2×1.Inszem lesz!

2015. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem is lehet pozitív mivel hiszen még csak most ágyazódik be.
2015. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor azért görcsölök és fáj? Beágyazódás?
2015. febr. 26. 11:40
 7/9 A kérdező kommentje:

Mai ultrahang eredménye: bal oldalt ováriumban: 3,5 cm-es cyticus képlet látható. ( vagyis ciszta) endometrium: 11mm

Ennyit a repesztő hatásáról.....😞😞😞😞😞😭😭😭😭

2015. febr. 27. 12:16
 8/9 Vilcsianyuja ***** válasza:

Sajnálom :(

Inszem előtt nem nézték, mi újság a tüsző(i)ddel? Akkor is láthatták volna, hogy nem repedt meg.

Volt már olyan clostis hónapod, hogy nem kaptál tüszőrepesztőt? Legközelebb próbáld meg a szurit "kibekkelni". Nekem 6 closti-kúrám volt, 3-ban teherbe estem, a másik három sikertelenben tüszőrepesztőt kaptam... Igaz, sosem nézték UH-n az ovu utáni hetekben, mi újság.

Az nagyon valószínű viszont, hogy a görcsölés a cisztaképződés miatt volt.

Ne adjátok fel, ez még, ha jól kiveszem, csak az első próbálkozás volt.

2015. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen első próbálkozás. Clostys hónapok nem segítettek repesztő nélkül se.

Az inszemnél Puregont kaptam helyette. A repesztőt automatikusan adtak hozzá.

Az inszem elott nézték még csak 19 mm volt .

2015. febr. 27. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!