Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt kúra hogyan lett...

Clostilbegyt kúra hogyan lett nektek sikeres? Milyen kezelés ment még mellé?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 16:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4-es,hány éves vagy?
2015. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

27. Mar evek ota ;) :D


35 voltam, mikor ez a stimulacio volt es a kislanyomal terhes lettem.

Mindezt ugy, hogy 27 evesen a fiam az elso gyogyszermentes ciklusban megfogant :-o

2015. márc. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nekem is ez van pont,pm alulműkösés,és szinte nem is létező pco,csak én 40 vagyok.

de nekem már 3 clostis hónap nem sikerült.

2015. márc. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
én szombaton kezdtem el a clostit. aug-ban leszek 37 éves :(
2015. márc. 30. 09:38
 15/17 anonim ***** válasza:

Utolag visszatekintve en egy dolgot tanacsolok minden pm-esnek, aki babat szeretne.

Nodoki ilyen esetben edes keves (kiveve, ha endokrinologiai szakvizsgaja is van vagy meddosegi szakember). Erdemes pm-eskent vagy egy nagyon jo endokrinologushoz fordulni vagy meddosegi szakemberhez.

A pm sajnos hozza magaval a tobbi anyagcsere problemat (IR, magas prolactin stb), amig ezek nincsenek rendben, addig a Closty hatastalan lesz :(


Drukkolok mindkettotoknek! :)


4-es voltam

2015. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm :) az én nődokim rendelkezik endos szakvizsgával :)
2015. márc. 31. 11:00
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem van már egy kislányom aki egy évre jött össze. A másodikkal másfél éve próbálkozunk..sajna sikertelenül. A mensim rendszertelen nagyon hosszúak,doki azt mondta a peteérésemmel van baj,írt fel clostilt,5x2 -t kell szednem három hónapig. Elsőn túl vagyok..se mensi se baba.. Új remény kövi hónap.. :/
2015. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!