Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Rózsaszínű nyák menzesz előtt...

Rózsaszínű nyák menzesz előtt 5 nappal?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Fél órája csak azon gondolkodom,hova írjam ki a kérdésem...Ma reggel vettem észre a vécé papíron ezt a halvány rózsaszínű "nyákot"? Ha valakinek volt hasonló kérem segítsen.Mi lehet?Betegségre,komolyabb dologra utalhat?
2015. ápr. 16. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem is egyszer ilyen. Nem tudom mitől volt. Emiatt ne aggódj szerintem. Van egyébként akinél beágyazódást jelent, nálam nem azt jelentette mert akkor megjött. Rá nem sokra viszont sikerült, de abban a hónapban nem volt ilyesmi.
2015. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi gond előfordul.
2015. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) megijedtem
2015. ápr. 16. 12:54
 4/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Nálam előfordult párszor, hogy menzesz előtt néhány napig ilyen tünetem volt, aztán végül megjött. Ha nem beágyazodás, akkor szerintem csak készül a szervezeted a mensire, és most így kezdődik.
2015. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek.
2015. ápr. 16. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!