Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS sorstársak! Van ugye a...

PCOS sorstársak! Van ugye a hármas kezelés mellett a 4. , a lelki pillér. Miért olyan nehéz sokaknak a dolog lelki oldala? Mit éreztek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én úgy érzem, teljesen jól vagyok lelkileg, tudom, hogy van ez a bajom, de van rá megoldás. Én abszolút pozitívan állok a dologhoz, viszont tudok olyanról, aki pszichológushoz jár... Mondjuk én alapból optimista vagyok és nem az a nagyon lelkizős fajta :)

#kezelés #PCOS #lelki pillér #négyes kezelés
2015. máj. 17. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok minden miatt. Én nem hiszek a 4. pillérben. Ha a 3as kezelés meg van az elég.

Van akinek nehéz élete volt, vagy csak mert évek óta vágyik egy babára. Én egy nagyon nehéz természetű anyukát kaptam. Szeretem, de nehéz vele. 16 évesen megerőszakoltak. Majd 3.5 év próbálkozás és 3 lombik után tudtuk meg, hogy a pcost kezelni kéne. A 3. lombik majdnem az életembe került.

2015. máj. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!