Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Váltsak orvost, vagy fogadjam...

Váltsak orvost, vagy fogadjam meg a tanácsát?

Figyelt kérdés

1 éve próbálkozunk a babával, eddig 3 havi Clostilbegyt kúrán vagyunk túl sikertelenül (nincs peteérésem) és azt mondta tegnap, hogy menjek el Debrecenbe a Meddőségi Centrumba.

Előtte viszont még mondta, hogy van egy másik lehetőség, egy szuri, ami viszont jóval drágább, és azzal is megpróbálunk majd peteérést csinálni.

Olyan messze van nekünk Debrecen, és havi 130 ezret keresünk ketten a férjemmel, nekem jövőre megszűnik a munkám, de ha ezt egyszer elkezdjük, akkor nem szakíthatjuk meg a folyamatot pénztelenség miatt, de viszont pénzünk és időnk nem nagyon lenne erre. Teljesen kétségbe vagyok esve :( Tegnap előttem egy fiatal pár jött ki, a csaj zokogott, és azt mondta, hogy szedjék ki belőle, mert nem akarja ezt a gyereket, csak becsúszott. Tiszta ideg lettem, hogy aki nem akar, annak elég 1 alkalom és teherbe esik, aki meg babát szeretne az költsön rá minimum 1 millió forintot, hogy gyereke legyen kínok árán....


2015. máj. 27. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Endokrinológus. És életmódváltás. Próbáld meg a diétát és mozgást. Csodákra képes. PCO-m és IR-em van, gyógyszer nélkül helyreállt a ciklusom, terhes lettem. Egy próbát megér a kezelések mellett. Gondolom hormonsort nézetett neked a dokid. De ha elmész endokrinológushoz ott rögtön ez lesz. Az anyagi részt meg ti tudjátok, hogy be tudjátok ennyi fizetéssel vállalni a gyereket. Sok sikert.
2015. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a szuritól lettem terhes,attól,amiről az orvosod beszél.Eszem ágában sem lenne egyelőre Debrecenbe menni...
2015. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
elmesélem a történetemet röviden... nem maradtam terhes, elmentem dokihoz, néhány hónapig hőmérőznöm kellett (peteérés miatt), majd én is szedtem a clostilbegitet közel 2 évig, és közben alkalmanként valamilyen injekciót is kaptam... nem maradtam még mindig terhes... kitalálta a doki, hogy akkor talán kéne csinálni egy petevezeték festést... megtörtént, és kiderült, hogy kétoldali petevezeték elzáródásom van... álljak le minden gyógyszerszedéssel, mert hát arra már nincs is szükségem... fél év múlva újból csinált egy petevezeték festést, és az egyik petevezetékem már átjárható volt. valószínű, hogy a kontraszt anyag átmosta... egyetlen dolgot bánok, és sajnálok, a fölösleges Clostilbegyt szedését, mert a pajzsmirigyem szépen lassan tönkrement, azóta azzal járok orvoshoz. feltenném a kérdést... kellett hőmérőznöd??? biztos, hogy nincsen peteérésed??? neked csináltak petevezeték festést??? ja, azóta született 2 lányom, és egy fiam :)azt azért még hozzá tenném, hogy 5 évbe telt mire minden kiderült, és megszületett az első gyerekem... nem szabad elkeseredni
2015. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!