Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik előtt kötelező az...

Lombik előtt kötelező az átjárhatósági vizsgálat? (Szeged)

Figyelt kérdés
Nekem volt egy éve.. de csak most megyünk majd lombikra, így a vizsgálat 1 évnél régebbi lesz, újra meg kell csinálni (1 petevezetékemet kivették)

2015. máj. 5. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia..Én szeptemberben voltam, és nem kérték..Bár elötte az inszemek miatt megcsináltattam, de annak sem kellett a lelete.A kötelező vizsgálatos papíron amit ott adtak sem volt feltüntetve az átjárhatósági..Sok sikert kívánok.:-)
2015. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál, szerintem akkor tőlem se fogják kérni! Neked amúgy sikerült a baba? Köszönöm a jókívánságot!
2015. máj. 6. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok.:-).Igen sikerült az első lombik szerencsére.:-).Lassan születik a kislányunk..Nagyon meg voltam elégedve Szegeddel..Nagyon jó kezekben vagy.:-)
2015. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gratulalok! Könnyű szülést és jó egészséget kívánok! Köszi még egyszer hogy írtál, most sokkal több reményt érzek! 😊
2015. máj. 6. 17:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem melyik doktornal voltal?
2015. máj. 6. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szöllősi doktornőnél.
2015. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah, és köszi a jókivánságokat.:-).., és ha megfogadsz egy jótanácsot, soha ne érdekeljenek az eredményeid, ne latolgass esélyeket, és soha ne hasonlítgasd máséval össze a leleteidet..:-)..Én ezt kibírtam, nem neteztem amíg le nem telt a két hét, és szerintem a nyugodtságom segített a legtöbbet..Persze utólag kiváncsiságból mindenre rákerestem, és gyalázatosak voltak az eredményeim, de nem érdekel..
2015. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!