Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » HSG vizsgálat után mennyire...

HSG vizsgálat után mennyire jellemző, h késik a menzesz?

Figyelt kérdés

Ebben a ciklusban volt HSG (röntgenes petevezeték átjárhatósági) vizsgálatom és egyből nem is jött meg.

Mindig pontos a menstruációm, de most késik. A teszt ma reggel (1 nap késés után) negatívat mutatott.

Az érdekel, h másnak is volt ilyen rögtön a vizsgálat havában?

Lehetek akár terhes is, de az is lehet, h valami nagyon összekavarodott belül és azért késik...



2015. jún. 8. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Hogy vagytok? sikerült azóta teherbe esnetek?
2016. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 K.Bettina válasza:

Hsg után volt, hogy késett valakinek a mestruációja több mint 9napot. Úgy hogy elötte mindíg pontosan jött meg?

2017.12.05.-én volt a Hsg vizsgálatom. Ami elött semmilyen orvos se mondott el semmit. Utána is csak annyit,hogy teljesen átjárható mindkét petevezetékem. Picit véreztem 3 napig utána de ennyi. 2017.12.20-án kellett volna meg jönnie a mestruácinak. De már 9napja késik. Most este csináltam egy (Gabriell) terheségi tesztet de negatív lett. Valakinek volt már ilyen??

2017. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kedves # 10/12. Nekem is Kistarcsán csinálták. Pont ugyanígy. Visítottam ordítottam a fájdalomtól, feltettem a kérdést a dokinak, hogy ezt most komolyan gondolják, hogy ezt a vizsgálatot mindenféle érzéstelenítés nélkül csinálják? A katéter felhelyezése volt a legkegyetlenebb. Levittek engem is a röntgenbe, az sem volt egyszerű érzés, úgy feszített, hogy majd besz@rtam. Jobb oldalim el volt záródva korábbi méhenkívüli terhesség miatt. Aztán kellett volna évekkel később az inszeminációhoz egy friss vizsgálat, azt mondtam a dokinak, felejtse el, én biztos nem megyek át még egyszer ezen a pokoli fájdalmon, ezért nem is csináltattam meg, elfogadták a régit. Most viszont a lombikhoz kell egy éven belüli, nincs mese meg kellett csináltatnom. Most nem Kistarcsán csináltattam. Ma volt a vizsgálat. A vizsgálat előtt két nospa, két xanax, két cataflam, és még szóltam is az ügyeletes doktornőnek, aki csinálta a vizsgálatot, hogy kérek gyógyszeres támogatást, mert én ki nem bírom azt a kínt, ami ezzel jár. Azt mondták nem tudnak adni, mert az 24 órás megfigyelést igényel. Jó, mondom nem gond, hátha elég lesz a sok bogyó, amit bekapkodtam. De megnyugtatott a fiatal doktornő, hogy óvatos lesz. Valamiért megbíztam benne. Hát, nem hiszitek el.... A katéter felhelyezését meg sem éreztem, annyira finoman, óvatosan csinálta, tán egy rákszűréshez tudnám hasonlítani, kicsit hosszabb ideig kotorászott bennem, de ennyi. A kontrasztanyag az úgy feszített, mint legutóbb, de azt még legutóbb is elviseltem valahogy. Én még ilyen boldogan nem jöttem ki vizsgálatról. Ég és volt a két vizsgálat között a különbség. Ha ezt tudom, nem szedálom le magam jó előre.. :D Most olyan vagyok, mint egy zombi. :DD
2019. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!