Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Átjárhatosági mütétért kell...

Átjárhatosági mütétért kell fizetni?

Figyelt kérdés
6 éve próbálkozunk a párommal de nem esek teherbe . Az orvosom javasolta az átjárhatosági vizsgálatot hátha ott kiderül valami hogy mi lehet a baj . De nem tudom hogy kell e fizetni a mütétért vagy támogatott? És hogy utána mennyi idő után lehet lombik?

#Átjárhatoság #i lombik
2015. júl. 27. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az átjárhatósági ingyenes, ha van biztosításod. Szoktak még csináltatni 3.és 21. napi hormonsort illetve spermavizsgálatot apukának. Ezután ha valaholvtaláltak gondot és az javízható gyógyszerrel vagy műtéto úton akkor az következik. Ha a probléma nem orvosolható de a lombikot nem zárja ki akkor el lehet kezdeni. Ha jól tudom... remélem.
2015. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm .. Es gondolom kell hozzá beutaló ?
2015. júl. 27. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első, ingyenes az átjárhatósági vizsgálat ha a röntgenest választod.Van viszont az ultrahangos átjárhatósági vizsgálat ami nem olcsó mulatság.Nekem pl. 60.000 ft lett volna de 10-15 perc az egész így igen drágának találtam.Ezen minden amúgy eltérő összeg.

Beutaló mindenképpen kell.

Nekem 2hónapja volt. Mindenki még az az orvos is azt tanácsolta vegyek be előtte fájdalom csillapítót.Egy jó tanács, ne előtte vegyél be mert semmit nem ér, hanem inkább utána.

2015. júl. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utána mindenképpen, előtte nem tudom..nálunk adunk kábító bogyeszt..valamit használ de sokat nem. Kísérővel menj, és ha lehet vigyenek kocsival. Van aki vígan hazakocog de ha záródás vagy szűkület van az nagyon tud fájni. Ki lehet bírni ettől függetlenül, a cél érdekébe bármit. 😉
2015. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!