Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A 11 napos luteális szakasz...

A 11 napos luteális szakasz abnormális?

Figyelt kérdés

Mióta nyomon követem, tehát 3 ciklus óta kétszer 11 nappal ovu után jött meg a menstruációm. Babával próbálkozunk, tehát ovu teszttel néztem.

Legelőször 34 napos ciklusban jött meg ovu után 11 nappal, aztán volt egy hónap, ahol nem tudtam figyelni (munkabeosztás és gagyi ovu teszt miatt lemaradtam az ovu pontos időpontjáról), ahol viszont már ittam a cickafarkat, és 30 naposra rövidítette az egyébként 34-37 napos ciklusaimat, aztán most egy újabb 30 napos, cickafarkas, majd palástfüves ciklusban, ovu után 11. napra jött meg.

Lehet-e ez progeszteronhiány miatt? Pecsételővérzésem/barnázásom nem szokott menstruáció előtt lenni, ha megjön, akkor megjön rendesen. Viszont mióta iszom a cickafarkat, ovu utántól (előző hónapban csak sejtem, hogy onnan) rögtön feszül a mellem, petefészek tájékon meg a környéken a legváltozatosabb érzések voltak.

Most világosan látszott, hogy meg fog jönni, mert az előtte 37.0 körüli ébredési hőm visszaesett 36.5-36.6-ra.

Ha sanszos a probléma, hova forduljak? Nem egy év sikertelenség után akarok kapkodni orvosért. :(


2015. júl. 29. 23:41
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Ovu teszt szerint volt ovum eddigi hónapokban, amikor normálisan teszteltem, hőt nem néztem, mert a folyamatos műszak miatt azt mondták, úgysem lesz jó. De most a menstruációval elkezdtem, és csinálom azt ism
2015. aug. 1. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!