Olyan előfordul hogy egy párnak egész élete folyamán nem lehet babája, miközben egészségileg minden rendben van mindkettőjüknél?

Figyelt kérdés

Ötödik éve vagyunk együtt a párommal, mindketten az első babát várnánk de hiába.

Voltunk külön-külön kivizsgálásokon és mindent rendben találtak mégsem esem teherbe, pedig sokat vagyunk együtt. Teljesen tanácstalanok vagyunk mert már nincs miért nőgyógyászhoz járni minden hónapban a peteérés miatt. Csak a pénzünket nyeli ez az egész.


2015. júl. 30. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. De ez már nem az anyagi világba tartozó okból történik. Van erről egy szomorú sztorim.
2015. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, testveremeknel is ez a helyzet. Szinten 5 eve...
2015. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem értem, valamelyikünkkel történne valami a jövőben, vagy nem tudnánk felnevelni a kisbabát?
2015. júl. 30. 19:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Hallottam màr ilyet. De nem ismerek senkit, akivel ez történt volna.
2015. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem az elso valaszolo arra gondolt, lelki oka van, esetleg elozo eletbeli dolog, vegzet, sors, stb.

Kineziologusnal, hellinger terapian voltal mar?

2015. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inszemináció vagy lombik? Voltatok már?
2015. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én hallottam már egy párról, hogy biológiailag nem passzoltak össze, semmi bajuk nem volt egészségileg, aztán sajnos szétmentek és mind a kettőnek lett gyermeke mástól.
2015. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is inkább biológiai okokra gondolok. Az orvos nem javasol mesterséges megtermékenyítést. Azt mondja hogy nincs rá ok, még várjunk. De eltelt azóta 5 év és hipp-hopp 38 vagyok.
2015. júl. 30. 22:32
 9/12 Manka68 ***** válasza:
Az, hogy megvolt pár vizsgálat, nem azt jelenti, hogy tényleg biztosan minden rendben van mindkettőtöknél. Sokkal valószínűbb, hogy valamit kihagytak, elnéztek a dokik, vagy egyszerűen olyan a probléma, amire nem is gondolt még egyik doki sem. A meddőségi kivizsgálás, kezelés sajnos még mindig gyerekcipőben jár. Milyen vizsgálataitok voltak?
2015. júl. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom az orvosod sztk-s doki. Az nekem se javasolta sőt ki se vizsgált.35 lettem elmentem magán dokihoz aki minden vizsgálatot megcsinàlt. Kaáliban volt az első inszeminációnk áprilisban mely sikerült. Itt növekszik bennem a kis csodánk.Ne add fel
2015. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!