Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szuper eredmények, még sincs...

Szuper eredmények, még sincs baba. Van akinek ilyen esetben az inszemináció hozott eredményt?

Figyelt kérdés
MensMentisbe járunk endokrinológiára és nőgyógyászhoz párhuzamosan. Ami volt is probléma (kisebb dolgok), már gyógyszerekkel beállították. Volt 2 stimulációs kisérlet is. Átjárhatósági is megvolt, jobb oldali teljesen jó, bal oldalról nem nagyon tudunk. Peteérésem rendszeres. Attól tartok, így, hogy látszólag minden rendben, az inszeminációtól sem várhatunk sokat. Vagy van olyan, akinek pont az segített? Hányadik sikerült? Nagyon nagyon érdekelnének a tapasztalatok! Előre is köszönöm!

2015. aug. 11. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel az MM-be jartok, azt mondom, a legjobb kezekben vagytok kezeles tekinteteben! Adj egy kis idot magatoknak, szerintem tulsagosan ragorcsoltel, illetve ha au eredmenyeid jok, akkor elobb utobb sikerulnie kell. Nem tudom mennyi ideje probalkoztok, nekunk pl a kezeles kezdete utan a 6.honap hozott sikert anno, es az is egy orokkevalosagnak tunt. Azt irod a bal oldalrol nem nagyon tudtok semmit, ez mit jelent? Nem atjarhato? Lehet, hogy itt a bibi, amint a jobb oldalon fog a pete erni, elobb utobb sikeretek lesz! Drukkolok!!
2015. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hormonjaimnál sem találtak eltérést, mind a két oldalon átjárható vagyok, a páromnál sem találtak semmit, meg volt az első inszeminációnk és semmi... Én már genetikai gondokra gondoltam. Első házasságomból van egy kisfiam.
2015. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 éve próbálkozunk, 1 éve járunk az MM-be. Jobb oldalon szépen átment a kontrasztanyag, bal oldalon nem látszódott egyáltalán, rejtély, hogy hova tűnt. A doki azt mondta bonyolult lenne ezt kikutatni, neki elég egy vezeték is. Hát, ha neki elég, ki vagyok én, hogy elégedetlenkedjek. :) A stimuláskor mind a 2x volt 2 szép nagy tüsző a jobb oldalon, így akár akkor is sikerülhetett volna. Meg ugye 2 év alatt rendszeres peteéréssel csak jutott a jobb oldalra is. Az, hogy nagyon szeretnénk kisbabát, és foglalkozunk a lehetőségekkel, nem rágörcsölés... ezt persze csak az érti aki ugyan ezen megy át, vagy aki empatikus annyira, hogy elhiggye ezt nekünk.
2015. aug. 11. 21:22
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Mentek további inszemre? Vagy inkább vizsgálatokra? Jó nagy dilemma nekünk is...
2015. aug. 11. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi nem inszemeztünk, egyből lombikra mentünk. sikerült is elsőre.
2015. aug. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A következő ciklusomban megint inszem lesz, 3 ilyen ciklus kell hogy mehessünk a Kaáliba TB alapon. Még úgy sem lesz olcsó... A 2 év alatt rengeteget költöttünk már orvosra és egyebekre. Már a 4.-ik orvosom van, de vele úgy néz ki elkezdtünk haladni... Amúgy szerintem az első inszem nem pont időben volt, meg szerintem túl gyorsan nőtt a tüszőm is...

Sok sikert!

2015. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyan máshova járunk, férjem eredményei tökéletesek, a hormonok nekem petevezetőm ugyanaz jobb átjárható, a bal kérdéses, nem telítődött ki a kontrasztanyag.


3 stimulációs hónap tüszőrepesztővel, otthoni együttléttel és semmi.


Viszont múlt héten volt inszemináció és én nagyon bízom az eredményében!

2015. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek szívből szorítok!


Hogy mentetek inszem nélkül lombikra? Fizetős? És miért döntöttetek úgy, hogy kihagytok egy lépcsőt?


Kedves utolsó! Mindenképp írd meg, hogy mi lett az eredmény, nagyon nagyon szorítok! Azt nem kérdezem mit érzel... én már mindent éreztem amit csak lehet, és még sose lett belőle semmi... szóval tudom, hogy az nem mérvadó...:)


Nekünk kb októberben lesz az 1. inszem... jó szar, hogy ilyeneken kell keresztül mennünk... az meg még rosszabb, hogy nem tudni, hogy még mennyi van ebből az útból... jó hallani mások biztatását, vagy legalább a sorstársak történeteit.

2015. aug. 12. 12:26
 9/10 anonim válasza:

Szia, nekem augusztus 15-én volt HSG-m (mindkettőn átment az anyag- habár volt egy kis elakadá) és utána mentünk nyaralni (szóval minden nap együtt voltunk :D) és gondoltam, h ha most nem sikerül, akkor SOHA! Hát nem sikerült. Amúgy peteérésem 21. napon szokott lenni (LH-teszttel és uh-val bizonyított). Most az a terv h 3 hónapot rávárunk, de közben elmegyek PCT-re és utána elkezdjük az inszemet. Annyira jó lenne ha nem kellene hormonoznom!

Már voltam hiperstimulált és majdnem elvéreztem benne- most végig a kórházban kellene feküdnöm, meg ugye a mellékhatások.....

Lelkiekkel foglalkozol?

Én megyek Születéskörre, Családállításra, Izzasztó kunyhóra... Szóval lassan már minden normálisat és nemnormálisat megteszek a siker érdekében.

Szedem az Inofolicot és a Femibiont, valamint barátcserlye kivonantot, szelént.

Az eredményeim rendben vannak kb.

2015. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hú, ez a hiperstimulálás nagyon rosszul hangzik. Ez orvosi hiba volt? Vagy ez szervezet függő?

Az viszont szerintem jó jel, hogy egy kicsit elakadt a kontraszt anyag de aztán átment, mert ez magyarázatot adhat az eddigi sikertelenségre, és reményt adhat, hogy most megoldódott. Értem teljesen, hogy csalódott vagy hogy nem jött össze utána, de sztem az első 3 hónapban még jogosan reménykedhetsz. :)

Megértem, hogy eleged van a hormonokból. Én is egy csomó gyógyszert szedek, nem is tudom, mikor volt egy mellékhatás mentes napom.. a stimulált hónapokban pedig teljesen kikészültem. Terápiára járok, és családállításra is készülök. Nem mondom, hogy nincs még feladatom e téren (kinek nincs? :) ), de szerintem nem állok olyan rosszul, hogy ez lenne az ok. Szerintem valami biológiai ok van, amire még nem jöttünk rá... de nagyon remélem, hogy az inszeminációval legalább kikerüljük, ha már leleplezni nem tudjuk, mert már mindennél jobban szeretnénk 3-an lenni...vagy 4-en...:D

2015. aug. 12. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!