Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Teherbeesés természetes úton...

Teherbeesés természetes úton endometriosis után?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, endometriosis miatt műtöttek 1 éve, szerencsére időben kiderült, majd a műtétet követően kaptam hormon szurit is 3 hónapig. A párommal nagyon szeretnénk kisbabát, igaz még csak 3 hónapja próbálkozunk, de a korábbi problémám miatt vannak kételyek bennem, hogy esetleg később sem sikerül. Az orvosom azzal bíztatott, hogy prónbálkozzunk és a kontrollon is mindent rendben talált. Van -e köztetek olyan "sorstárs", aki hasonló problémával természetes úton teherbe esett, és nem közvetlenül a hormon kezelést követően?

2015. aug. 27. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly februárban műtöttek endo miatt. Elég súlyos volt, szétszorva volt a hasüregemben, és rengeteg összenövésem volt. Nem sok jóval kecsegtettek, mert mellette még PCOS-m is van. Kellett volna szednem hormontablettáka, csak az orvosom nem írhatta fel, így kicsit elhúzódott mire meglett a recept. És mire beszedhettem volna, már nem lehetett, mert áprilisban + teszteltem:-)))
2015. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ohhh de jóóó, gratulálok ! :)

Nálam az a helyzet, hogy nem egyből próbálkoztunk - egyéb körülmények miatt- a műtétet követően, illetve a szurik után, hanem az utolsó szuri óta 5 hónap telt el. De bízom abban, hogy azóta nem alakult vissza semmi.

Vitaminokat, vagy bármilyen gyórgyteát ittál, ami elősegítette a babát ?

2015. aug. 28. 08:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.szintén 27 vagyok egy hónapja műtöttek de nekem nem lett hormon kezelés.nagyon bízom ebben a hónapban a sokim fél évet adott a babára.drukkolok nektek
2015. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A doki ajànlàsàra vettem PreMens tablettat- elvileg a baratcserje kivonat szabalyozza a ciklust is, mivel mielott megjonne egy par napig barnazgatok ...

bízom benne nekünk is hamarosan eljon a baboca :)

2015. szept. 1. 19:15
 5/5 anonim válasza:
25 éves vagyok. 2014 májusában műtöttek endometriózissal a hasüregemben. Utána 9 hónap hormonkezelés következett(Visanne-t szedtem. Addig nem is volt,nem volt "szabad" megbetegedni. Kezelés után meg kellett várni a menstruációt és csak utána kezdhettük el a babaprojectet. Azóta sem jártunk sikerrel,és most már nagyon kezdek elszomorodni.
2016. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!