Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Már két és fél éve nem jön a...

Már két és fél éve nem jön a baba. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
A párommal már hosszú ideje próbálkozunk, de sajnos nem jön a baba. Kipróbáltam egy csomó lehetőséget, ami segíthet az esélyeken. Propoliszt, egészséges életmód, teák (mondjuk azt rövid ideig), nem iszom kávét, már négy hónapja sportolok, de semmi. Voltam dokinál, azt mondta minden rendben van. Félek, hogy a férjemnél lehet esetleg probléma. Tud valaki olyan természetes "segítséget" javasolni, amivel több esélyünk lenne a teherbeesésre? Lehet az a gond, hogy pajzsmirigy alulműküdésem van,de már nem szeretnék többet várni.

2015. júl. 14. 07:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

A helyedben elkezdeném az Aviva tornát, neten megtalálhatod a könyveket letölthető formátumban is.


Javaslom, hogy együttlét után feküdj hasra legalább fél órára, vagy gyertyaállás.

2015. júl. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Több sebből vérzik a dolog!

Ha pajzsmirigy alulműködésed van, miért mondta a doki,hogy minden ok!

Illetve a férjedet is már régen ki kellett volna vizsgálni!

2015. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

Aviva torna? Köszönöm, megnézem :)

Miért, pajzsmirigy alulműködés esetén mi lenne a teendő még? Gyógyszert szedek a hormon problémára, jelenleg normális a véreredmény szerint. A nőgyógyász is mondta, hogy nincs probléma. Ősszel szeretnénk elmenni kivizsgáltatni a páromat is. Csak gondoltam addig hátha tudunk tenni valamit ennek érdekében, azért kérdeztem a természetes gyógymódokról.

2015. júl. 14. 08:52
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem az arwen torna segített.
2015. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszerrel rendben tartva oké.

Viszont ne haragudj, de én nem értem. Ha valaki nagyon akar gyereket, akkor miért vártok őszig a párod vizsgálatával? Barátnőméknél egy év után már ment a férje, mert ki akarta zárni,hogy esetleg vele van gond.

2015. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Viszont mind a két torna után próbáltam utána járni, de nem igazán könnyű rátalálni a letölthető fájlokra. Ha megkérhetlek titeket, légyszi küldjetek pár linket, köszönöm szépen. :)
2015. júl. 14. 09:23
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez elég bonyolult. Először azt hittem velem van gond. Az első évben nem is nagyon aggódtunk, mivel olvastam, hogy az még annyira nem jelent problémát. Aztán elmentem kivizsgálásra nőgyógyászhoz, ott megmondták, hogy nincs semmi gond. Már egy éve külföldön lakunk, az első fél évben arra törekedtünk, hogy gyűjtsünk pénzt, akkor nem igazán volt rá időnk sajnos. Pár hónappal ezelőtt itt is elmentem nőgyógyászhoz, ő elküldött kifejezetten ezzel foglalkozó szakorvosokhoz a párommal együtt, viszont az a város, ahol ezt elvégzik, nagyon messze van tőlünk. A párom családját látogatjuk meg a nyáron, ezért csúszik a vizsgálat ennyit. Tudom, halasztgatásnak tűnik, de valahogy mindig becsúszik valami, ami megakadályozza a vizsgálatokat. Ráadásul az itteni háziorvosom egy kretén. De ősszel mindenképpen el szeretnék menni, ha esik, ha fúj.
2015. júl. 14. 09:35
 8/18 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgálatokat végzett nálad a doki ami alapján minden ok?

A pajzsmirigy értéked mennyi? Mert oké, hogy a gyógyszerekkel normál értéket mutat, de a teherbe eséshez lehet az még nem teljesen jó.

2015. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A TSH-m 2,06. A nőgyógyász hüvelyi ultrahanggal vizsgált, a szokásos vizsgálatok mellett.

A háziorvos igazából a vérvételen kívül nem csinált semmit, de voltak vizsgálatok még otthon, mivel sajnos más gondjaim is voltak, de azt mondták minden rendben van. Most derült ki, hogy nagyon sok a vas a szervezetemben, de muszáj másik dokit keresnem, mert akinél most vagyok, nem csinált semmit. Mondjuk nem hiszem, hogy a kettő össze függene egymással.

2015. júl. 14. 13:37
 10/18 anonim válasza:
44%
Nem tudom a párod eddig mit szedett, de nálunk a párom virágport evett, reggel éhgyomorra egy teáskanálnyit, és utána még fél óráig semmi evés, vagy ivás. Én meg ugyan így méhpempőt ettem (28 napig, majd szünet, de csak a lányoknak), és nekünk ezzel a kombinációval hamar összejött a baba. A virágpor elvileg erősíti a meglévő spermákat, ha gondolod próbáljátok ki ti is.
2015. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!