Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 13 éves vagyok és gyereket várok?

13 éves vagyok és gyereket várok?

Figyelt kérdés
13 évesen elvesztettem a szüzességemm a barátommal, volt gumi, ez volt augusztus 13-án. 20-án kellett volna megjönnie azóta nem jött meg, pedig nekem pontos szokott lenni mindig. Szerintetek mit csináljak? (Most ne a koromon akadjatok fenn kérlek)

2015. szept. 10. 15:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

NEm tudok máson fennakadni...


Ha ez igaz, akkor vegyél egy terhességi tesztet és ha terhes vagy beszélj anyukáddal vagy apukáddal.

2015. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát nehéz azon nem fenn akadni, hogy egy 13 éves kislány szexel......
2015. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Ciganyok is 13 evesen mar sexelnek meg szülnek mint a gep es senkit nem erdekli csak a feherrel esik meg akkor jjaaaaj ilyen meg olyan, beszelj a szuleiddel az lesz a legjobban jarhato ut, ha a baratod meg nagykoru akkor mond azt hogy nem tőle igy legalabb őt megmented a börtöntől
2015. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Az sem biztos, hogy terhes vagy. Más miatt is késhet, vegyél egy tesztet,ha mégis az lennél, beszélj a szüleiddel..


20/L

2015. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

13 évesen senkinek sem való a sex se cigánynak se fehérnek.


Attól, hogy csinálják és szülnek még gyerekek, az én szememben legalábbis.

2015. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

A gumi csak 99%-os védelmet tud biztosítani. Tehát lehet, hogy te pont abba a szerencsétlen 1%-ba tartozol.

Egyszerűen nem tudok nem fent akadni azon, hogy 13 évesen szexelsz. Ez nem normális dolog.

És még teherbe esni is? Ha az én gyerekem lennél, tuti kapnál pár istenes pofont, egész nap bent lenni a szobádban, semmi elektronikus eszköz, egész nap tanulás. És persze abortusz. Ha a szüleid nem gyépések, valószínüleg a kijelentésedre ők is hasonlóan fognak reagálni/reagálnának mint én, szóval én a helyedben nagyon paráznék.

2015. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló: Szerintem ilyenkor a pofon és a büntetés már nem sokat számít. Ha a "kislány" ennyi évesen szexel, ott valahol a nevelésben is gondok voltak/vannak, szóval a szüleinek már hamarabb kellett volna gondolkozniuk, nem pedig utólag pofozkodni.


-negyedik válaszoló voltam-

20/L

2015. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez igaz... akinek a gyereke ilyeneket csinál, az már az elején elrontotta a nevelését...
2015. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Oké hogy volt gumi.. De használtatok is?
2015. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

nehogymár 13 évesen a menstruációd késését egyből a terhességre fogd rá... akármennyire is pontos volt eddig, nyugodtan megeshet, hogy pont most késik, kistini vagy més, ilyenkor normális, hogy csúszik a dolog.

de ha biztosra akarsz menni, vegyél terhességi tesztet. ha tényleg terhes vagy, azonnal beszélj a szüleiddel!! tudom, nehéz lesz, de inkább most tudják meg, mind akkor amikor elkezd nőni a hasad...

2015. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!