Kicspic kérdése:

Lehet h nem repedtek meg? Nagyon felvagyok puffadva mar 4 napja, okozhatja a tulstimulalt petefeszek?

Figyelt kérdés
4 napja vtam uh es akkor 4 21 mm dominans tuszom volt...de mondta a doki h tul lett stimulalva a bal petefeszkwm..3 nap mulva kell mennem ujjabb uh. De a hasam puffad neha belenyilalgat, akkor valoszinu h nem repedtek meg a tuszok??
2015. szept. 11. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, meg regebben mar valaszoltam egy clostys kerdesedre, illetve most a legutobnit is olvastam. Elsore megirtam neked, hogy a closty nem csodaszer, es hogy az orvosok szeretik kivizsgalas nelkul felirogatni. Akkor lehurrogtal, hogy neked csak a sok evi fogamzasgatlo miatt nincs pé-d, azert kell. De ilyen nincs!!!! Gondolom azota se nezettel hormonokat, vagy 3 pontos cukor inzulin terhelest? Vagy ha igen, kivancsi lennek az eredmenyre, mert endokrinologusnal biztos nem jartal vele. Nos elmondom megegyszer, ha hormonugyileg gondok vannak, arra hiaba a closty, az csak kikenyszeritett peteerest csinal, ha csinal egyaltalan, mert a legtobb esetben nem reped meg vegul a tuszo, vagy olyan rossz minosegu a pete, hogy meg se termekenyulne!!! Igen, elegge tul lettel stimuzva, nekem ismerosomnek talyog keletkezett emiatt a hasuregeben, es beverzett!! A tulstimutol, mert a doki kivizsgalas helyett mindenfele hormonokkal tomte!!! De persze csinalhatod tovabb, nem kell nekem hinned tovabbra se, de ha pcod, IR-ed, vagy pajzsmirigyproblemad van, es kezeletlenul probalsz teherbe esni, ha sikerul is, a vetelest kockaztatod!!
2015. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!