Átjárhatósági? De melyik?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve próbálkozunk a babával sikertelenül. A párom spermaképe tökéletes, az én méhem rendben van, tüszőim minden hónapban szépen érnek. Menzeszem rendszeres. Polipot, miómát nem láttak.

Doktort váltottam, mert eddig nem jutottunk előrébb a dologban. Inofolic-ot ajánlott és egy átjárhatósági vizsgálatot. Ő először az altatásost említette, de lehetőség van simán a kontraszt anyagosra is. Én első körben felvetettem, hogy legyen a kontraszt anyagos, hogy feleslegesen ne nyissanak fel.

Szerintetek? Ha mégis összenövésem van, mennyi az esély hogy a nagy nyomású kontraszt anyag megszünteti? Nem tudom, hogy döntsek.



2015. szept. 14. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hormonsort csináltak neked?


Nekem amúgy HSG (röntgenes-kontrasztanyagos) átjárhatóságim volt

2015. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam endokrinológusnál. És mi volt a kontrasztanyagos vizsgálaton neked? Összenövés? Vagy semmi?
2015. szept. 14. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik átjárható, a másik feltételezhetően nem
2015. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is HSG-m volt. Nálam is az egyik átjárható de nagyon kanyargós és a méhem mögött van, a másik nem átjárható,megnyitni sem tudták.
2015. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!