Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aggodnom kellene szerintettek?

Aggodnom kellene szerintettek?

Figyelt kérdés
Decemberben volt egy abortuszom...azota vizsgalt nogyogyasz aki megalpitotta,hogy az egyik petefeszkem nagyobb a masiknal...parommal nem vedekezunk es sokszor belem elvez...de azota se esek teherbe...mi lejet a baj?

#gyerek #gyerelvalalas
2015. szept. 23. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki Magad! Abortusz=elhalt terhesség? Nekem is így vokt, dec. kozepén operálrak, kiderült, hogy inzulinrezisztenciám, gluténérzékenységem van. Remélem lassan sikeres lesz a babaprojektünk. Ne várj, menj dokihoz!
2015. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,kell aggódnod,hisz nem jól működik a szervezeted.Menj el nőgyógyászhoz,majd egy endokrinológushoz,aki alaposan kivizsgál.Ez szerintem hormonprobléma lesz. Mensiddel minden rendben?meg próbáljatok ovukor együtt lenni,kövesd a ciklust,hogy lásd van e ovud.Esetleg menj el olyankor UH-ra h a doki megerősítse.
2015. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kivizsgalasbol csak az jott le hogy az egyik petefeszkem nagyobb...menszeszem meg amikor megjon a hasam borzasztoan faj ,gorcsol...nagyon darabos szokott lenni!
2015. szept. 24. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van alvadtvér a menstruációban, akkor nincs peteérésed, nekem ezt mondta az orvos, azt figyeld, lehet ez az oka.
2015. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 3 hete voltam dokinál, és pont arra kérdeztem rá, hogy hogyan állapítható meg a PCO , és pont azt mondta hogy akkor a petefészkek, vagy csak az egyik nagyobb szokott lenni.
2015. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!