Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A gyógyszer csinálja? Mensturá...

A gyógyszer csinálja? Mensturáció késése miatt kaptam corcolutot, napi 2x2 kell szedjek 5 napig. Észre vettem, hogy mióta a gyógyszert szedem rózsaszín "folyásom" pecsételésem van.

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,a gyógyszer semmiképp nem okoz verzést amig szeded,csak utana.szten azert van folyasod mert meg akart jonni a havid.az orvosodat keresd fel emiatt.mennyit kesett?
2015. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, közben már abba hagytam a gyógyszert és voltam orvosnál is. Ő is azt mondta, hogy valószínű meg akart már jönni. Így gyógyszerrel 59 napra jött meg :( Csináltunk a gyógyszer előtt egy hormon tesztet, ott kiderült hogy a prolactinom magas (492), de még határértéken belül van. Most majd Clostibegyt-et kell szedjek majd az 5. naptól.
2015. okt. 3. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
prolaktin gondom nekem is volt.de a visszanyert minta volt ilyen emelkedett?tovább nem vizsgálták?úgy értem prolaktin vérvétel 0,20,40 percben?
2015. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ilyen vizsgálaton nem voltam :( Mivel nagyon sokáig nem jött meg (ami azért nem rendszeres nálam, átlagban 31-35 naposak a ciklusaim) kaptam a norcolutot, és mielőtt kezdtem volna a gyógyszert kellett mennem a vérvételre. Ezt az eredmény kaptam, erre mondta a doki, hogy kicsit magas, de még határértéken belül van.
2015. okt. 4. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!