Van itt olyan PCOS akinek segített a Closty?

Figyelt kérdés

Régen évi 2 mensim volt, pattanások, hízás, pszichés problémák stb..

4-es kezelésnek köszönhetően (4 éve kezdtem) 1,5 éve ciklusom beállt, bőr és egyéb problémák elmúltak már csak babát szeretnénk de azóta sem jön, mert nincs peteérésem. Megér gy próbát?


2015. okt. 3. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen! Én metforminos vagyok, dieta, mozgas, sok fogyás után még mindig gyenge/bizonytalan peteérés. Clostyt szedtem,amikor babás lettem! Semmit nem veszítesz vele, ha megpróbálod!

24+1 hkm

2015. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj de jó! Köszönöm és gratulálok!
2015. okt. 3. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel elég komoly mellékhatásokat is okozhat, egy alapos szakorvosi kivizsgálás mindenképpen ajánlott a szedése előtt. Ráadásul az adagolást is orvosnak kellene beállítania.


Fokozza a rákhajlamot (főleg petefészekrák), ezért ha van hajlam a családban, arról főleg tájékoztatni kell az orvost.

2015. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp!
2015. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első Clostys hónapban sikerült teherbeesnem.:-)
2015. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem szinte semmit nem hatott..... Pcos, inzulinrezusztencia
2015. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nekem bevált! Első honap után ikrek! :)
2015. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!