Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki kezdi ma a Clostilbegyt...

Valaki kezdi ma a Clostilbegyt-et?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem, 2 db-ot kell bevennem egy nap. 7 hónapja próbálkozunk, első Clostis hónapunk. Van itt valaki, aki szintén mostanában kezdi/kezdte? Vagy valaki, aki már szedte? Mik a tapasztalatok? Milyen mellékhatások voltak? Segített?
2015. okt. 21. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Tavaly négy ciklusban szedtem, akkor nem segített. Azóta sokat fogytam - kb. 20 kilót - diétáztam, sportoltam. Ennek ellenére még mindig bizonyzalankodott a peteérésem, ezért áprilisban újra Clotosty. Most rögtön segített! Meg is marad egy dobozzal a kistesóra. :)


26+5 hkm

2015. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pont ma fejeztem be az első Clostys 5 napot, szintén 2x1 -t szedtem.Hogy segített e még nem tudom jövő héten megyek uh-ra, mellékhatásként annyi volt, hogy az elején 2 erős hőhullámom volt és a harmadik napon volt egyszer-kétszer pici hányinger, de az hamar el is múlt...Szóval nem volt vészes,most 4-5 napon semmi bajom se volt már.majd megírom az uh-eredményét :-), reménykedem!!!
2015. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szombaton fogom kezdeni, napi 1et (50 mg-ot) kell szedni. Még sosem használtam, remélem segít.

Kell menned UH-ra is kedves kérdező, illetve második? Meg lesz tüszőrepesztő szuri is?

Az első kismaminak gratulálok! Nem semmi kitartás kellett ehhez sem.

Nekünk már van egy kisfiunk, akire két évet kellett várni (hármas alapkezeléssel együtt), a kistesó egy éve nem jön, pedig rendben a cukor/inzulin, de vmi mégsem oké a peteérés v beágyazódás körül.

2015. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik! Nem kellett uh-ra mennem és repesztőt sem kaptam. Hőgörbével követtem az eseményeket. :) 10. naptól orvosi javaslatra kétnaponta együtt voltunk.


Az hozzátartozik a történetemhez, hogy sok más egyébbel is tamogattam a ciklust. Ittam Inofolicot, szedtem folsavat és D vitamint, ovuig E vitamint ovu után palástfű teát, a férjem meg egy komplex vitamint szedett. Szóval nem apróztuk el.... :D Viszont ezek a hókuszpókuszok Closty nélkül kevesek voltak, szóval bizti annak volt a főszerepe! Én hiszek a hatásában, bízzatok benne!


Szívből drukkolok mindannyiótoknak!!! :)


Első voltam

2015. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma van a 3. Clostis napom, és úgy érzem, ez használni fog. 100mg-on vagyok, jövő hét szerda/csütörtök körül kell visszamennem UH-ra. Amit eddig érzek, az ovu-szerű görcsök, főleg bal oldalon (a jobb petefészkem alig működik), és amióta szedem, semmi étvágyam sincs. Hőhullámom még nem volt, remélem ne is lesz.

Tüsző repesztőt nem kapok még, de ha most sem sikerül akkor következő ciklusban lehet hogy kapok.

Sok sikert mindenkinek, remélem ez lesz a mi hónapunk! :)

2015. okt. 23. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:

En ma kezdtem, tehat ket nappal vagyok utanad. Nekem napi 50 mg az adagom de elosztom ketfele. Azaz reggel es este szedek be felet.

Eddig nem vagyok rosszul de lehetseges h mar most faj tole a pefeszkem? Remelem mas tunetem nekem sem lesz.

Szinten elso clostys honap ;)

Neked volt vmifele kivizsgalasod h miert nem sikerult eddig?

2015. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kinél mi újság van? :)
2016. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!