Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lassan 2év sikertelen. Hová...

Lassan 2év sikertelen. Hová forduljak?

Figyelt kérdés
2ève szeretnènk közös babàt,nekem van egy fiam,spontàn terhessèg volt,26vagyok.pàromnak mèg nincs,42.volt vizsgàlaton,alsò hatàrèrtèk de mèg jò az eredmèny.nekem vèrvètel volt,meg pròbàltuk egy időbe a clostyt de semmi.szeretnèk màr előrèbb haladni,de nem tudom hovà forduljak.pestre feljàrni nem tudunk rendszeresen mert az több ezer ft.helyben meg esetleg a magàn orvos figyel az emberre,de erre sincs alkalmankènti 10ezreink.tudtok olyan dokit aki rendes,tènyleg segit ès nem kèr sokat?
2015. okt. 29. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért várost írhatnál...
2015. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kitartás! Nekünk is több mint 3 év kellett a sikerhez! Closty, inszem volt de a végén spontán jött össze.
2015. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ceglèdhez közeli kis faluban èlünk.màr 2closty kùràn vagyok tùl,meg sàrgatest hormon meg stb.most szeretnèk àtjàrhatòsàgit csinàltatni de olyan helyre szeretnèk menni ahol nem talàlgatnak,hanem ha gond van azonnal segitenek,ha meg minden okè akkor meg haladjunk előre
2015. okt. 29. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom adott beutalót a kórházba átjárhatóságira. Elmentem gyorsan meg is csinálták, kicsit kellemetlen de nem vészes. 3 év próba után 3 inszem, de a végén spontán sikerült. Nagyon szurkolok neked és mindenkinek aki babát szeretne! Tudom most min mehetsz át és hidd el sikerülni fog!
2015. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És endokrinológusnàl jàrtàl-e?
2015. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Màr nagyon szeretnènk.nem,nem voltam endokrinològusnàl
2015. okt. 30. 07:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ott kezdenék...
2015. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!