Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy újabb sikertelen hónap....

Egy újabb sikertelen hónap. Ti hogyan élitek túl?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátló abbahagyása után teljesen felborultak a ciklusaim, a szokásos 28-29 nap helyett van hogy 35, vagy hogy 20 napra jön meg. Így az ovumat is alig tudom kiszámítani...

Nagyon el vagyok keseredve, első baba lenne, már nagyon várjuk.

Ti mit csináltok, hogy ne őrüljetek bele ebbe? :(


2015. júl. 26. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom, abbahagytam a gyógyszert aztán oké hogy megjön 30-31 napra de szinte csak barnázok előtte és utána is, 2 nap normális vérzés van és persze csodálkozok hogy nem jön össze a baba..

Nekünk is első baba lenne és próbálok nem rágörcsölni de dolgoznak a hormonok és erről nem tehetek, nagyon szeretnék anya lenni! De nem ér stresszként a próbálkozás,sőt közelebb hoz minket a férjemmel, csak mikor tesztelni kéne és újabb sikertelen hónap az mindig padlóhoz vág 1 napra.

Én hétfőn megyek orvoshoz kivizsgáltatni inkább magam, átkozom a hülye gyógyszert!

2015. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem tettem, nem görcsöltem rá.

Ha megjött, hát megjött, kicsit csalódott voltam, de úgy voltam vele, majd a következő hónapban, ha akkor sem, akkor meg majd az utána következőben.

És soha nem néztem, mikor van ovulációm, nem nézegettem magam, nem figyeltem, nem csináltam ovulációs teszteket, semmit. Csak hagytam, hogy a természet végezze a dolgát.

Bő fél év alatt össze is jött.

Ha már eleve így állsz neki, hogy bele akarsz őrülni, akkor inkább teszel ellene, mint érte. Hagyd abba ezt a rágörcsölést!!!

2015. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen rendbe kell tenned a ciklusodat. Menj el egy jó nőgyógyászhoz és egy jó endokrinológushoz is. Ha ezeken a helyeken negatívak lettek a leleteid (tehát fizikailag egészséges, termékeny vagy), akkor lehet egyéb módszerekkel próbálkozni, pl. cickafark-palástfű tea kombinációja, homeopátiás szerek..stb.


Több műtött ciszta után, endometriózis betegséggel, magas prolaktin és ösztrogénszint mellett, több havi próbálkozás után homeopátiával sikerült teherbe esnem, pedig mindenki azt mondta, kicsi a spontán teherbeesésre az esélyem, készüljek a lombikjövőre.

2015. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: mindezt megszakítás nélküli, 8 éven keresztüli fogamzásgátló szedést követően.
2015. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!