Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? El vagyok keseredve. Bővebben lent

Figyelt kérdés

Október 28-án voltunk együtt, ovu napján..

2 nap késéssel ma megjött, de fájnak a melleim, émelygek ami normális menzesz alatt nem szokott.

Teszt ma délben negatív... Lehet hogy csak bebeszélem, szeretném nagyon, augusztusban volt egy vetélésem... :(


2015. nov. 13. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg annyira szeretted volna, hogy amiatt produkáltál "tüneteket".

Ezzel én is voltam már így.

2015. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megjött és negatív a teszt. 99,999% hogy nem vagy terhes. Ne keseredj el, majd sikerül előbb utobb.
2015. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy,

3. baba lenne és félek hogy kifutok az időből. ( 38 éves vagyok ) 😔

2015. nov. 13. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem h el vagy keseredve..de màr van kettö nekünk mèg az első se jön össze akkor èn mit mondjak!
2015. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 38 vagyok, mi a negyedikkel próbálkozunk, és az elmúlt hónapban én is "tüneteket produkáltam".

Meg is ijedtem utána, amikor megjött, hogy hogy lehettem képes ennyire "akarni".

Szóval megtapasztaltam, hogy tényleg lehetséges.

Azóta most lazább vagyok, bár a vérzés idejéhez közeledve lehet hogy megint "megkattanok" majd.

És nekem is késett két napot, pedig nem igazán szokott...

első

2015. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5.vakaszolo! En is 38 eves vagyok es irigyellek,hogy 4.babat vallaltok.Nekunk is van 3 mano de ferjem mar nem szeretne tobb gyereket.En neha majd meghalok ugy szeretnem :( Nagyon sok sikert mielobbi pocaklakot kivanok neked es mindenkinek aki szeretne!
2015. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszi. Nálunk meg épp a férjem szerette volna nagyon a negyediket, nekem egy év kellett, mire ráálltam, de most már én is szeretném.

Én is kívánom mindenkinek, hogy összejöjjön, aki szeretné.

2015. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!