Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babaváró csomag (Gyuri bácsi...

Babaváró csomag (Gyuri bácsi teái) próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

Néztem a tartalmát: csalánlevél teát ír.

Különszeretném megvásárolni, de nem tudom, hogy a sima csalánlevél, vagy a csalánlevél tea (filteres) esetleg a csalánlevél teakeverék kell?

Aki használta a rendszert, segített neki?


2015. nov. 26. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi néhány hete kezdtük el inni a teákat, de mivel 3 hónapja műtöttek (méhen kívüli miatt), így még nincs eredménye...de remélem mire újból fogunk próbálkozni, addigra hatni fog. :)

Miért szeretnéd külön megvásárolni a teákat? Hiszen nemcsak csalán, hanem diófalevél, külön férfi-női tea, málnalevél is van benne, sőt a fagyöngytinktúra is a része. Tudom, hogy nem olcsó...de talán nem véletlen van így egybe összekészítve a csomag.

2015. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, tudom, hogy sok dolog van a csomagban, de a méregtelenítő részét külön szeretném megvásárolni. A diófalevél egyértelmű, csak a csalánnal kavarodtam meg, ezért a kérdés.

2015. nov. 27. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Én használtam, nekem nem segített. Utána gondoltam, hogy ami benne van azt külön is meglehet venni, és jóval olcsóbban jön ki.

Szerintem ne használjál filtereset, sima csalánlevelet vegyél ne keveréket. Dióval felváltva igyátok. Fagyöngytinktúra is kapható.

2015. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!