Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikra készülünk! Magatoknak...

Lombikra készülünk! Magatoknak adtatok be Minden szurit?

Figyelt kérdés
A klinikàn Azt mondtàk magamnak kell!! A Puregon pen az oké,azzal nincs bajom. De a repesztőt mondták hogy karba vagy comb -ba magamnak kell, de a tájékoztatóban benne van csak orvos adhatja be..... Vagy simán be tudom magamnak is? Olyan lazán mutatták a klinikán,hogy csak fogom és beszúrom! Ezen stresszelem magam! Ügyelet kizárva itt a környékünkön nincs ilyen sőt egyszer elmentem a háziorvoshoz hogy beadná e hát majdnem elküldött melegebb éghajlatra...☹ mondván hogy ez nem az ő dolga.

2015. nov. 28. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem vokt lombik, csak stimulálás, magamnak adtam be a tüszőérlelőt (Merional) és a repesztőt is (Ovitrelle). Nem tudom ezek mennyire különböznek a tiédtől, én úgy tudom, csak az izomba adósakat kell dokinak beadni.
2015. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Volt már inszemem ismerem ezeket. Ugyanazokat kapom csak emelt adagba. Muszáj lesz magamnak beadni mivel nincs aki este fél 10 kor beadja, a repesztőt például. Akkor miert mondjak a klinikán hogy magadnak beadhatod?????
2015. nov. 28. 12:12
 3/15 anonim ***** válasza:

Szinte mindent magamnak adtam be, de muszáj volt. 1 szuri volt, amit az ügyeleten adtak be, de nálad ez kizárva, ahogy írtad. (A dokidról meg inkább nem is nyilatkoznék.)


Esetleg nincs ápolónő a környéken (vagy a doki asszisztense), aki szívességből beadná? Esetleg egy kisebb összegért, ha máshogy nem megy.

2015. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az első lombiknál a párom szúrta a szurikat és farizomba. Nem tudom, hogy ettől-e, de így csak egyetlen petesejtet szívtak le. Én nem mertem beadni, de oda sem mertem nézni.

Aztán most a második lombiknál megembereltem magam és én adtam be az összeset, de kizárólag hasba, és mindet a tüszőrepesztőt is. De amúgy is bőr alá javasolják, nekem a Kaáliban az ápolónő mondta, hogy célzottabb hasba adni a szurikat, mivel azt a területet célozzuk meg. Nekem újdonság ez a kar, comb kombináció. Bár nekünk az orvos is azt mondta, hogy bárhová beszúrhatjuk ezeket a szurikat.

Mégis a második lombiknál így hogy hasba adtam 7 petesejtem lett.

2015. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Itt a klinikán, kizárólag karba vagy comb. Még a Puregont is karba kell! Nem hasba, az inszemnél hasba adtam, 1db domináns tüszőm lett. Mindegy fogom es beadom! Nem tudok mit tenni.... Néztem YouTube-on videókat simán fogják egyesek és beszúrják felsőkarba.
2015. nov. 28. 16:20
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja és még valami lombikosok! A punktio utan adnom kell magamnak szinten karba vagy comb ba veralvadas gátlót !
2015. nov. 28. 16:44
 7/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

5 lombikom volt, minden szurit, a tüszőrepesztőt is hasba szúrtam magamnak. Így mutatták a Kaáliban is. Nem is értem neked miért karba kell. Véralvadásgátlót anno combba adtam be ugyanúgy, mint a többit: összecsippentettem a bőrt, 45 fokban szúrtam bőr alá. Ne idegeskedj, menni fog neked is. :-)

2015. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
olvasok ilyeneket hogy vissza kell szivni a beszúrás után nem e jön azon a ponton vér ....de azt nem csak az olajos injekcióknál kell? most ez összezavart. a klinikán nem mondtak ilyet, csak megmutatta az asszisztens,hogy hova és hogyan. Nem csinált belőle nagy ügyet,,,,fogom a szurit ...a karomba es beszúrom! es a papiromra is ugy van irva hogy felkar vagy comb!
2015. nov. 28. 19:49
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is magamnak adtam be mindent lombiknál, nekem hasba kellett. Én kicsit visszaszívtam, ha vér jött próbáltam más irányba szúrni, egyébként nekem fájt is ha eret talált.

Első alkalommal megmutatta egy ismerősöm, vagyis én csináltam ő meg mondta, hogy hogyan kell. Simán összejött. Karba szerintem nehezebb, de ha azt mondták....

2015. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elvileg ha kicsit visszaszívjuk és vér jön akkor azt az injekciót ki kell dobni, nem lehet felhasználni. Ezért én soha nem szívom vissza, és igen, néha van, hogy eret találok és szinte folyik vér a hasamból, ilyenkor jön a nagy, csúnya kék folt, ami kb. egy hónapig is meglátszik.
2015. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!