Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikra készülünk! Magatoknak...

Lombikra készülünk! Magatoknak adtatok be Minden szurit?

Figyelt kérdés
A klinikàn Azt mondtàk magamnak kell!! A Puregon pen az oké,azzal nincs bajom. De a repesztőt mondták hogy karba vagy comb -ba magamnak kell, de a tájékoztatóban benne van csak orvos adhatja be..... Vagy simán be tudom magamnak is? Olyan lazán mutatták a klinikán,hogy csak fogom és beszúrom! Ezen stresszelem magam! Ügyelet kizárva itt a környékünkön nincs ilyen sőt egyszer elmentem a háziorvoshoz hogy beadná e hát majdnem elküldött melegebb éghajlatra...☹ mondván hogy ez nem az ő dolga.

2015. nov. 28. 11:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A tüsző érlelő nek pl. Puregonnak a tollnak, olyan kicsi a Tűje hogy azt szinte biztos hogy csak bőr alá tudod szúrni! Nem is értem hogy találhattal el pont eret! Nekem az inszemnél , jól jöttek a hasi zsír hurkáim! Semmit nem éreztem, és megsem látszott a nyoma...
2015. dec. 1. 17:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Rajtam nem sok zsír van, lehet ezért is szokott vérezni. Valamikor semmi nem látszik, és ahogy írtam, van hogy szinte folyik a vér a hasamból. Mondjuk kis tűje van ott mindegyiknek. Az előretöltött tollas injekciónak is, de az összekeverős szuriknak sem vastag a tűje. Hát ez ilyen.
2015. dec. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
En egyet se tudtam beadni. Sajnos a ferjem meg kevesbe :) bejartam a kaaliba. Es beadtak. Igaz akkor az elsit vartuk. Most a második szerencsére fagyibol erkezik. Nekem este 10kor is bejottek. Mondták is h minden nap fel van osztva igy ha van igény akkor elore megbeszeljuk es mindíg bejön vki.
2015. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hàt 130 km ert nem szívesen utaznak minden szuri miatt....azért is van kitalálva es megmutatva hogy magadnak be tudd adni!
2015. dec. 4. 09:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem sosem mutatta senki hogyan kell beadni
2015. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!