Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nektek melyik teszt mutatta a...

Nektek melyik teszt mutatta a legmegbizhatobb eredmenyt? Szerintetek van meg eselye, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Mara volt esedekes a mensim.(Tudom ez nem indok, mert keshet barmikor) Azert csinaltam a tesztet, mert a melleim hipererzekenyek, ha kicsit hozza erek mar attol is sikitani tudnek, teli van kek erekkel es megduzzadt. Illetve a hasam koldoktol lefele levo resze nagyon meg van puffadva, es furcsa erzesem van. A mensi elotti hasfajas nem is jeletkezett pedig ilyenkor mar szokott kicsit fajdogalni.
2015. dec. 9. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Nyilván az alap biológiával tisztában vagy, hogy ha most negatív lett a teszt (bár ez a kérdésből nem derül ki, csak sejthető), akkor ha későn volt a peteérés, akkor még lehet pár nap múlva pozitív. Ennél többet ezzel a kérdéssel sem fogsz megtudni, teljesen felesleges volt feltenni. Nem mellesleg 284765 ilyen kérdés volt már.
2015. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Facelle nemvárt napján szeirntem elég biztos, bár szerintem inkább a Dpo számít. Nekem pl késői ovuból lett babám, eredeti nemvárt napján hiába is teszteltem volna, mert az még csak 7. dpo volt. De én ezt tudtam biztosan, mert figyeltem az ovumat. 14. dpon nagyon erős pozi lett a Facelle.
2015. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Igen azt kifelejtettem, hogy teszteltem ma es negativ lett, gabrielt hasznaltam. Pedig annyira biztos voltam benne, hogy pozitiv lesz:(
2015. dec. 9. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt mensi után pár napra mutatta ki.
2015. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!