Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon paraoinás lettem az utóbbi időben.. Ma reggel hánytam, a párom szerint azért mert be beszélem magamnak a terhességet.

November 29-én mult el a menstruációm, azt követő nap, vagyis 30-án, illetve 5-én feküdtünk le. Védekeztünk, viszont a párom belém élvezett, a gumi pedig elszakadt..

Lehetek terhes?

Mivel én ugy tudom hogy pete érés a menstruàciot követő 2.hétben történik, ez viszont csak egy hét volt.. Segitsetek légyszi

18 L



2015. dec. 14. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
simán lehetsz terhes. tesztelj.
2015. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom,ha elszakadt a gumi és beléd élvezett,akkor vettél be esemény utánit.Vagy csak a szexhez vagy felnőtt,a problémamegoldáshoz meg még kislány?
2015. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy sorra szakadnak mostanában a gumik. Szerinted miért ne lehetnéál terhes, ha egyszer elszakadt a gumi. Peteeres a menstruáció ELSŐ napjához képest van 2 hétre, nem az utolsóhoz. Szóval nagyjából pont ovu körül voltatok együtt.
2015. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen sok selejtet gyártanak mostanában, nagyon szerencsés vagyok...
2015. dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En ugy tudom h a ciklus utolso napjatol visszafele szamolva a 14 nap a peteeres. Amugy lehetsz terhes,de ilyen koran nem jelentkezhetnek hanyos tunetek. 2 hete voltatok egyutt,meg csak most agyazodott be :D De egy 10-es erzekenysegu teszt mar kimutathatja. Ird meg mi lett az eredmeny. Amugy szeretned a babat???
2015. dec. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mind a két gumi elszakadt? 5 éve gumizunk a férjemmel,heti 3x-4x szexelünk, SOHA nem szakadt el a gumi.... Csak érdekességnek írtam.
2015. dec. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, lehetsz terhes...
2015. dec. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!