Akinek kivették az egyik petevezetőjét, mikor próbálkozott először, és mikor sikerült teherbeesni?

Figyelt kérdés
3 hete volt a műtétem, elvileg a héten már lehet összebújni, de a babával várni kel 2 hónapot. Ti mikor próbálkoztatok, és mikorra sikerült? Örülnék a válaszoknak!
2015. dec. 16. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem augusztus 27-én vették ki a jobb oldali petevezetőmet méhen kívüli terhesség miatt. Az orvosom 3 hónap szünetet javasolt (egész pontosan 3 ciklust) Mi ezt be is tartottuk, így ez az első (újra)próbálkozós hónapunk. :)
2015. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NikiDávid ***** válasza:
Nekem is méhen kivüli terhességem volt akkor vették ki az egyiket, utána 3 évig nem reagált szervezetem,pedig nem védekeztem! Akkor 3 év után teherbe estem az olyan 4 hetesen elvetéltem ! És nekem egy jo 3,5év kellet, most 38hkm vagyok hál istennek ! De egyén függö! Sok sikert neked és vigyázz az elsö pár honapban ha már meglesz elnevetélj!
2015. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két hónapot kellett várni nekünk is, azonnal sikerült. Azóta már hárman vannak, négy éven belül! Semmit sem számított, hogy csak egy petevezetőm van!


Drukkolok!!

2015. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es! Ilyenkor nagyobb a vetélés esélye? Ezt eddig nem tudtam, most picit megijedtem... És gratula nektek :)
2015. dec. 20. 13:19
 5/5 NikiDávid ***** válasza:
Hat mindenkinek mas szervezete, azert irtam h egyén függö, vki a lepedöröl is felszivja, vkinek honapok évek! ☺ De sok sikert nektek!
2015. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!