Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetek e terhes? a többi lenn

Lehetek e terhes? a többi lenn

Figyelt kérdés

Ma voltunk a kaáliban második konzultáción ahol is csináltak nekem egy uh-t és azt mondta hogy lát valamit jobb oldalon ami 23 mm-es de nem tudja mi lehet az

rákérdeztem többször is de csak annyit mondott hogy lehet valami kis vérképződmény de am fogalma sincs majd következőre kideerül

vajon mi lehet az ??



2015. dec. 17. 19:22
 1/4 Diana901 ***** válasza:
Kaáliban ilyet mondtak!? Nem tudja!? Hm..ha terhességre gondolsz csinálj tesztet,vagy menj el egy nődokihoz. De szerintem kezd egy tesztel. :-) szurkolok!!! Ird majd meg h mi lett!
2015. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, el kell, hogy keserítselek, ennyiből nem gondolom, hogy terhes lennél, max esetleg voltál, 23 mm-es petezsákban-ha azt látott, kéne már lenni néhány milliméteres embriónak is, de szikhólyagnak minimum. Nem véletlenül mondta azt, hogy nem tudja, többminden húzódhat mögötte, akár az a kis vérképződmény, de lehet, hogy felszívódik, vagy alakul valamilyen irányban, majd a következő alkalommal többet tud mondani, már csak abból is, hogy hogyan változott.

Ha terhes lennél, gondolom, egyéb tüneted is lenne már ilyenkor, pl. vérzéskimaradás, esetleg terhességi tünetek, pozitív teszt. (az meg már van 3-5 mm-s "valaminél" is)

Szurkolok a babaváráshoz! Minden jót!

2015. dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyan tüneteim például voltak, hogy több napja hányingerem van, és több fajta szagokat nem bírok elviselni amikkel ezekelőtt eddig semmi bajom sem volt.

De sajnos úgy érzem hogy lehetetlent álmodtam

2015. dec. 18. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne mondj ilyet! A nyáron meddőnek diagnosztizáltak (PCOS, IR, nem segít a gyógyszeres kezelés, laparoszkópia, nincs tüszőrepedés, stb...) mindenáron meddőségi centrumba akart küldeni az orvosom. Hónapokig próbáltam időpontot kérni, de valami oknál fogva, soha nem tudtak adni, meguntam. Gondoltam adok egy kis időt magunknak. Most 7 hetes terhes vagyok (spontán). :) Nincs lehetetlen! :)
2015. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!